Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Сталий розвиток населених місць: демографічний аспект
    (КНУБА, 2016) Дмитренко, А. Ю.
    У статті розглядаються можливі стратегії забезпечення сталого розвитку населених пунктів відповідно до тенденцій зміни чисельності їх населення та інтенсивності використання їх території.
  • Документ
    Планування реконструктивної діяльності як умова розвитку міст
    (КНУБА, 2015) Плешкановська, А. М.
    Розглядаються проблемні питання вибору оптимального проектного рішення при розробленні містобудівних програм і плануванні реконструктивних заходів з метою забезпечення сталого розвитку населених пунктів.
  • Документ
    Дачні та садові території - місце відпочинку чи місце проживання
    (КНУБА, 2014) Яценко, В. О.
    Розглянуто та проаналізовано існуючий стан важливого елемента системи розселення, дачні та садові території. Розкрито характер їх формування з нормативної, законодавчої та реальної позицій. Виділені основні чинники, які можуть стати на заваді до віднесення їх до повноцінної житлової забудови.
  • Документ
    Типологія елементів інформаційно-орієнтаційної системи населених пунктів і територій
    (КНУБА, 2013) Нагірний, П. Ю.
    Наведена характеристика користувачів містобудівної інформації. Розроблена фасетна класифікація елементів інформаційно-орієнтаційної системи населених пунктів і територій. Класифікаційні групи представлені у формалізованому вигляді.
  • Документ
    Аеродром як один із містобудівних факторів формування соціально-економічного ядра населеного пункту
    (КНУБА, 2010) Васильцова, Т. О.
    Тенденції соціально-економічного розвитку міста визначаються на основі динаміки: населення та економічної бази, до складу якої входить така сфера обслуговування як зовнішній транспорт. Із ряду видів зовнішнього транспорту найшвидшим та найпрестижним являється авіаційний. Населені пункти соціально та економічно залежні від напрямку спеціалізації зовнішнього транспорту, який може диктувати умови та особливості організації виробничої сфери, обслуговування, а також визначати прошарок суспільства, спроможного користуватись ним.
  • Документ
    Місце селищ з високощільною малоповерховою забудовою в мережі населених пунктів України
    (КНУБА, 2009) Стрітенко, Ю. Г.
    Розглядається проблема становлення селищ з високощільною малоповерховою забудовою як елементу адміністративно-територіального розподілу України. Для вирішення проблеми пропонується визначення ролі і позиції об’єкта дослідження в структурі класифікацій на основі різних класифікаційних критеріїв. Ключові слова: високощільна малоповерхова забудова, населений пункт, селище.