Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Екологічне будівництво. Запорука успіху і основні напрямки
    (КНУБА, 2011) Шило Н. М.
    Розглянуті проблеми розвитку екологічного будівництва . Охарактеризовані сучасні системи рейтингової екологічної сертифікації архітектурних об’єктів . Проаналізовані основні напрямки проектування екобудівель .
  • Документ
    Актуальність теми енергозбереження в архітектурі сучасного житла середньої поверховості
    (КНУБА, 2017) Мораді Пур Омід; Сьомка, С. В.
    cтаття присвячена питанням впливу на функціональнопланувальну та об‘ємно-просторову структуру житлових будинків середньої поверховості сучасного енергоефективного обладнання. Обґрунтовано актуальність теми дослідження у зв‘язку зі стрімким розвитком енергоефективних і енергозберігаючих технологій, пов‘язаних з різними видами відновлювальної енергії. детально проаналізовано вплив подібного обладнання на архітектуру
  • Документ
    Розвиток енергоефективного житлового будівництва середньої поверховості
    (КНУБА, 2018) Беніаідзе, Ладо; Хараборська, Ю. О.
    У статті аналізується історичний і сучасний досвід проектування і будівництва енергоефективного житла, розказано про актуальність енергоефективних житлових будинків, а також про роль такої забудови. Описані основні принципи проектування енергоефективних будівель.
  • Документ
    Ресурсозберігаюча архітектура: аналіз та концепції
    (КНУБА, 2013) Костюк, І. В.
    у даній статті піднята актуальна проблема сьогодення в архітектурному середовищі, зроблений аналіз ресурсозберігаючої архітектури та приведені початкові концепції по даному питанню
  • Документ
    Шляхи підвищення енергоефективності будівель вищих учбових закладів
    (КНУБА, 2015) Гламаздін, П. М.; Пінчук, В. С.
    Розглянуто вплив функціонального призначення будівель на складання програми енергоаудиту та основні шляхи підвищення енергоефективності будівель вищих учбових закладів.
  • Документ
    Сучасні системи природного освітлення : полі світловоди
    (КНУБА, 2012) Радомцев, Д. О.
    На сучасному етапі розвитку світлотехнічних наук створено багато інженерних вирішень щодо задовільнення вимог природної освітленості у складних об’ємно-планувальних умовах. Одним з них є використання гібридних систем природного освітлення, що уловлюють та транспортують природній світловий потік за допомогою світловодів. У статті поданий огляд існуючих систем та перспективи щодо їх подальшого дослідження.
  • Документ
    Питання організації навчання енергозбереженню студентів архітектурних шкіл
    (КНУБА, 2009) Шулдан, Л. О.
    У статті викладено проблеми і результати вивчення студентами Львівської архітектурної школи спеціальних навчальних дисциплін , що присвячені ознайомленню із загальними питаннями енергозбереження; використанню новітніх енергоефективних технологій та засобів, застосуванню архітектурних заходів енергозаощаджування.