Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Документ
    Формоутворення архітектури будівель рекреаційних гірськолижних комплексів на прикладі світового досвіду
    (КНУБА, 2018) Васильковська, М. О.; Пекер, А. Й.
    В статті представлені головні фактори, які впливають на формоутворення архітектури рекреаційних гірськолижних комплексів та приклади їх доцільного взаємозв‘язку зі спорудами. Визначається склад, значення та роль комплексів. Загалом вся інфраструктура гірськолижного комплексу ділиться на такі основні групи: медичні пункти; готелі; пункти прокату; вулично-дорожня мережа; підйомники; траси; стоянки; магазини; інші допоміжні споруди.
  • Документ
    Автосервіс сучасності та майбутнього
    (КНУБА, 2017) Петруня, О. М.
    у сучасних містобудівних умовах виникають нові тенденції розвитку автомобільного ринку країни. Змінюються архітектурно-композиційні підходи до проектування існуючих автосервісів та автоцентрів як в Україні так і за кордоном. Розробляються якісні ідеї з метою вдосконалення системи технічного обслуговування легкових автомобілів індивідуального користування в майбутньому
  • Документ
    Збереження історико-архітектурного середовища малого історичного міста та пристосування для функції туризму
    (КНУБА, 2016) Величко, С. Ю.
    Малі історичні поселення України мають велику кількість історико-культурних цінностей та накопичений ресурсний потенціал. В статті проаналізовані їхні особливості та виявлені фактори, що стримують розвиток туризму. Містобудівні питання раціонального використання пам'яток історії та культури є на даний момент актуальними і вимагають негайного вирішення. Досліджується тема специфіки забудови і просторової організації малих історичних міст при формуванні ї як центрів туризму
  • Документ
    Житлове будівництво в центрі: надприбутки, збереження екології і комфорт у протиріччі інтересів
    (КНУБА, 2015) Книш, В. І.
    Автором розглядаються питання будівництва багатоквартирного житла у центральних районах міста Києва, проблема порушення будівельних та містобудівних норм і обмежень забудовниками. Автор подає аналіз існуючої негативної ситуації будівництва житлового багатоквартирного будинку на ділянці по вулиці Боженка, м Києва і пропонує авторський альтернативний проект багатоповерхового житлово-офісного комплексу для даної ділянки, що був розроблений за декілька років до згаданого будівництва. Дана концепція передбачає вирішення питань збереження екології міста, забезпечення високого рівня комфорту помешкання зокрема та в цілому центру міста шляхом раціонального використання ділянки під забудову та створення повноцінної транспортної, соціальної та екологічної інфраструктури у межах комплексу.
  • Документ
    Полтавський аеропорт та його інфрастуктура як чинник стабільності сільських поселень приміської зони
    (КНУБА, 2016) Дорошенко, Т. А.; Милосердний, А. В.; Кузьменко, Т. Ю.
    Розглядається проблема відтворення полтавського аеропорту, його перспективи розвитку та місце у структурній мережі регіону та країни. Подано аналіз проблем реконструкції аеропорту в умовах розвитку інфраструктури.
  • Документ
    Якісне сучасне архітектурне середовище історичного центру малого міста
    (КНУБА, 2014) Лещенко, Н. А.
    В статті визначаються особливості якісного архітектурного середовища та способи його створення в процесі реконструкції історичних центрів малих міст.
  • Документ
    "Тенденції розвитку туризму та об'єктів туризму"
    (КНУБА, 2013) Руденко, М. К.
    В статті висвітлено тенденції розвитку туризму та об’єктів туризму, висвітлено основні проблеми розвитку туристичної галузі в Україні.
  • Документ
    Современные тенденции в проектировании аэропортов
    (КНУБА, 2011) Мироненко, О. В.; Мироненко, В. П.
    У даній статті розглянуті деякі відомі сучасні аеропорти, їх конструктивні рішення і особливості. Розглянуто класифікація такого типу будинку.
  • Документ
    Історичні тенденції формування київських готелів підвищеного комфорту другої половини XIX ст.
    (КНУБА, 2010) Ширяєв, Т. В.
    Анотація: у статті висвітлюються особливості формування архітектурнопланувальної структури закладів готельного господарства Києва кінця XVIII – першої половини ХІХ ст. Проаналізовано три основні типи споруд, їхні відмінності та особливості внутрішнього облаштування, сервісу і обслуговуючої інфраструктури. Проведене дослідження допомагає чіткіше зрозуміти тенденції, які вплинули на формування київських готелів підвищеного комфорту другої половини ХІХ – початку ХХ ст. Ключові слова: інфраструктура, комплекс, монастир, сервіс, міська садиба, постоялий двір, готель, трактир, номер.