Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Сучасний досвід проектування перетинів міських магістральних вулиць з кільцевим рухом транспорту
    (КНУБА, 2016) Бондар, О. В.
    Розглянуто історію розвитку проектування перетинів міських магістральних вулиць з кільцевим рухом транспорту. А також визначено вплив організації руху транспорту на перетині на умови руху на самому перетину міських магістральних вулиць з кільцевим рухом транспорту.
  • Документ
    Архітектурна пустотність відкритих просторів міст
    (КНУБА, 2016) Гусєв, М. О.
    В статті розглядається поняття «пустотність» та його вплив на формування міського простору, аналізується взаємозв’язок соціального та фізичного простору міста а також вплив різних типів відкритих просторів на людину.
  • Документ
    Громадські простори як складова багатофункціональних житлово-громадських комплексів
    (КНУБА, 2013) Шуляр, А. Р.
    в статті описано різні об’ємно-просторові конфігурації центральних громадських просторів багатофункціональних житловогромадських комплексів. Описано їхні якісні відмінності для різних містобудівельних контекстів (центральних районів, середмість та периферії)
  • Документ
    Містобудівні передумови ревіталізації просторового середовища центру містечка ( на прикладі смт Щирець Львівської області)
    (КНУБА, 2015) Посацький, Б. С.; Людкевич, Л. С.
    Розглянуто природні, історичні, соціально-культурні передумови розвитку та ревіталізації містечка (селищ міського типу) Щирець як осередку обслуговування локального значення. Звернуто увагу на значення історико-культурної спадщини у процесі ревіталізації поселень такого типу.
  • Документ
    Проблеми формування фонду орендного житла в Україні
    (КНУБА, 2010) Гнесь, І.П.
    Розглядається і обґрунтовується доцільність будівництва орендного міського житла як ефективного засобу вирішення проблем доступного і комерційного житла і додаткового джерела стабільних фінансових надходжень до бюджету міста.
  • Документ
    Доступне житло: задачі оптимізації типологічної структури квартирного фонду
    (КНУБА, 2010) Гнесь, І. П.
    Аналізується ситуація з формуванням доступного житла в Україні. На основі результатів спеціальних соціологічних досліджень серед респондентів, які складають аудиторію споживачів соціального і доступного житла, виявляються преференції стосовно різних варіантів вирішення проблеми доступного житла, в залежності від загальної площі квартири, її вартості, способу виплати, матеріальних можливостей майбутніх мешканців. Запропоновано три категорії доступного житла, в тому числі малометражного, запровадження якого суттєво розширить аудиторію потенційних споживачів доступного житла. Ключові слова: соціальне і доступне житло, політика, квартира, площа, вартість, проектні норми, планування, споживач, опитування, можливості.