Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    До питання розміщення дистанційних вогневих пунктів для охорони адміністративних будівель державного значення
    (КНУБА, 2018) Кисіль, О. В.; Михальченко, С. В.
    Підстави посилення заходів охорони адміністративних будівель органів державної влади. Технічне обладнання для здійснення антитерористичного захисту будівель. Ключові засади розміщення дистанційних вогневих пунктів на прикладі учбового проекту будівлі облдержадміністрації міста Слов’янськ Донецької області.
  • Документ
    Композиційний модуль аналітичного плагіну до ВІМ програм
    (КНУБА, 2017) Кисіль, О. В.
    В статті розглянуто сучасну тематику та методи дослідження історичної архітектурної спадщини. Надано обґрунтування створення цифрової бази ВІМ пам’яток архітектури. Здійснено постановку мети дослідження зі створення композиційного модулю аналітичного плагіну. Описано методологію роботи модулю. Окреслено перспективи розвитку аналітичного плагіну в контексті розширення можливостей ВІМ технології.
  • Документ
    Інноваційні 3D технології як інструментарій для проектування та відновлення міського середовища
    (КНУБА, 2016) Кисіль, О. В.
    Сучасні технології 3D сканування та друку, а також моделінгу форм та комп’ютерного генерування соціальних, природних та інших процесів повинні бути провідним інструментарієм у збереженні історичного та плануванні нового міського середовища.
  • Документ
    Актуальні проблеми фортифікації в Україні
    (КНУБА, 2016) Кисіль, О. В.; Михальченко, С. В.
    В статті зроблено короткий історичний аналіз особливостей фортифікаційних споруд; на цій основі виявлено проблематику проектування сучасних військових захисних споруд в українських реаліях.
  • Документ
    Історичні формотворчі принципи та технологія будівництва фортифікаційних споруд
    (КНУБА, 2016) Кисіль, О. В.
    Стаття має ціль виявити систему чинників, що впливали на формотворення та засоби будівництва фортифікаційних споруд впродовж віків. На цій основі висунуто обґрунтування роботи по створенню доцільної моделі оболонки та конструкції довгострокової вогневої точки (далі – ДВТ), та інноваційної технології її будівництва.
  • Документ
    Сучасний блок-пост на основі інтелектуальної вогневої системи
    (КНУБА, 2016) Кисіль, О. В.; Михальченко, С. В.
    У статті досліджено актуальність такого невід‘ємного елементу фортифікаційного комплексу як високоефективні оборонні споруди на основі довгострокової інтелектуальної вогневої системи. З урахуванням світового досвіду, описана методологія нових підходів до технології проектування та будівництва споруд такого типу.