2008

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/1595

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
 • Документ
  Судовий захист об’єктів культурної спадщини міста Чернівців у контексті збереження культурного надбання України
  (Рута, 2008) Біленкова, Світлана Вікторівна
  Проблеми збереження культурної спадщини сьогодні все більше привертають увагу вчених-юристів. В Україні, коли суспільство перебуває у глибокій соціальній дезінтеграції, коли фактично відсутні нові суспільні цінності, ідеали і громадянська свідомість, котрі були б рівноцінні або перевищували б колишні цінності й ідеали, досить важко торкатись питань розвитку національної культури, особливо, кали це стосується забезпечення охорони та збереження культурних надбань, відповідальності за порушення законодавства з охорони нерухомих об'єктів культурної спадщини.
 • Документ
  Традиційно сформований ландшафт Чернівців у контексті розвитку європейських історичних міст
  (Зелена Буковина, 2008) Біленкова, Світлана Вікторівна
  Історико-культурні надбання історичних міст, залишені нам у спадок від пращурів, є не лише суто національною цінністю, а як ми бачимо й невід’ємною частиною культурного надбання світової цивілізації. Місто - це одне із найсильніших та найбагатших втілень культури в її матеріальній і духовній плоті. Кожне з них в силу поєднань природно-планувальних, соціально-економічних та інших умов має свій неповторний характер історично утвореного історико-культурного середовища, свій образ, свій „геній, або феномен”.
 • Документ
  Витоки духовності у формуванні та розвитку історичного середовища Чернівців
  (Чернівецький нац. ун-т, 2008) Біленкова, Світлана Вікторівна
  Автор наголошує на історичній пам’яті та духовності Чернівців та наголошує на важливому впливі резиденції Буковинських митрополитів на побудову всього історичного центру міста Чрнівці.