Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/247

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Аналіз актуальних чинників погіршення якості джерел питного водопостачання в контексті екологічної безпеки України
    (КНУБА, 2013) Вергун, О. М.; Яковлев, Є. О.
    У статті розглянуто основні чинники, що суттєво впливають на якість джерел питного водопостачання в сучасних соціально-економічних умовах України. Проаналізовано основні загрози безпечному питному водопостачанню, які впливають на стан екологічної безпеки. В статье рассмотрены основные факторы, которые существенно влияют на качество источников питьевого водоснабжения в современных социально-экономических условиях Украины. Проанализированы основные угрозы безопасного питьевого водоснабжения, которые влияют на состояние экологической безопасности. The article reviews the main factors that significantly affect the quality of drinking water sources in the current socio-economic situation in Ukraine. The main threats to safe drinking water, affecting the condition of environmental safety are analyzed.
  • Документ
    Підвищення екологічної безпеки експлуатації споруд водовідведення
    (КНУБА, 2017) Юрченко, В. О.; Лебедєва, О. С.; Бригада, О. В.; Іванін, П. С.
    Встановлено, що процеси мікробіологічної сульфатредукції, які утворюють H2S в каналізаційних мережах, відбуваються переважно в біоплівці, іммобілізованій в лотковій частині трубопроводів. Розроблено метод визначення середньорічної концентрації H2S в атмосфері каналізаційних мереж. Запропоновано методику визначення класу екологічної небезпеки та експлуатаційної надійності окремої шахти/колодязя каналізаційних мереж.
  • Документ
    Методология интеграционного менеджмента водопользования и водопотребления в городах Украины
    (КНУБА, 2017) Василенко, С. Л.; Кашпур, А. Д.; Панасенко, А. А.
    Предложен общий подход к реализации интеграционного менеджмента в сфере водных отношений городских агломераций.
  • Документ
    Механізм дезактивації забруднюючих речовин в гідробіотехнологічних системах
    (КНУБА, 2016) Маджд, С. М.
    Проаналізовано механізми відновлення якості води в гідробіотехнологічних системах. Для підвищення рівня екологічної безпеки водних систем розкриті механізми деструкції органічних речовин, мінеральних з’єднань, важких металів, нафтопродуктів, радіоактивних речовин у гідрофітних інженерних спорудах. Встановлені процеси дезактивації стічних вод характерні для макрофітів та мікроорганізмівдеструкторів.
  • Документ
    Геоинформационная поддержка экологической безопасности водоснабжения и водоотведения
    (КНУБА, 2015) Василенко, С. Л.
    Розглянуто питання підвищення екологічної безпеки водопостачання та водовідведення на підставі впровадження інформаційно-керованих систем, ГІМС-технологій та технічних засобів.
  • Документ
    Стратегический водохозяйственный менеджмент в структуре централизованного водоснабжения и водоотведения
    (КНУБА, 2016) Василенко, С. Л.; Панов, В. В.
    Рассмотрена методология системы стратегического водохозяйственного менеджмента для управления безопасным развитием коммунальной сферы водного хозяйства городов.