Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/247

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Документ
    Полевая концепция формирования самосогласованного нелокального поля на неоднородностях в открытой водной системе
    (КНУБА, 2012) Симонов, И. Н.
    Врахування зміни метрики вільного простору стороннім тілом дозволило вирішити задачу формування самоузгодженого нелокального поля на макрооб'ектах у водному розчині електроліту без ефекту екранування.
  • Документ
    Важкі метали як забруднювачі водної системи р. Інгулець
    (КНУБА, 2014) Удод, В. М.; Вільдман, І. Л.
    Розглядаються важкі метали як забруднювачі в аспекті застосування нових комплексних екологічних методів контролю стану гідроекосистем. Показано, що штучне надходження їх у водні системи негативно впливає на ряд внутрішньоводойменних процесів. З’ясована їх деструкційна властивість по відношеню до гідроекосистем.
  • Документ
    Методика визначення рівня техногенної деформації для р. Десна (в/п с. Летки) Київської області
    (КНУБА, 2014) Котова, Т. В.
    Розроблена методика чисельного визначення рівня її техногенної деформації для обґрунтування водно-екологічних навантажень на річкову систему. Були побудовані залежності динаміки мінералізації у розрізі багаторічних спостережень. Зроблено прогнозування поведінки окремих компонентів водної екосистеми за допомогою методів математичного моделювання з урахуванням змін її самоочисної спроможності.
  • Документ
    О полевой концепции вещества и возможном механизме взаимодействия живой материи и водных сред
    (КНУБА, 2013) Симонов, И. Н.
    У межах континуальної теорії показано, що структурні частинки матерії (протон, нейтрон і електрон) є польовими утвореннями і можна вважати, що матерія єдина. А речовина - одна з форм прояву властивостей поля, що приводять до створення структур із упакованої електромагнітної хвилі. Це дозволяє розглядати взаємний вплив водних середовищ, живої і первинної матерії як взаємодія між відкритими електромагнітними системами.
  • Документ
    Управління якістю вод Придунайських озер шляхом регулювання водного балансу
    (КНУБА, 2014) Котова, Т. В.
    Представлені математичні моделі та результати рішення задач водного і екологічного стану прісноводних водойм (на прикладі озера Ялпуг-Кугурлуй Придунайської озерної системи). Побудовано графік мінливості мінералізації води оз. Ялруг-Кугурлуй на часовому відрізку 1974–2011 рр.
  • Документ
    Кореляційні звязки, які впливають на зміни якості води Дніпровського каскаду та заходи по вирішенню проблеми
    (КНУБА, 2014) Кузьмич, І. С.
    Висвітлюються проблеми споруд водопостачання, що спричинюються цвітінням поверхневих вод в літній період. визначаєтьсявплив низки факторів на активізацію нарощення маси фітопланктону як фактору можливих змін якості води з метою прогнозування вимог до очисних споруд водопроводів в умовах кліматичних змін. проаналізовано зв'язок біомаси фітопланктону з температурою води, вмістом біогенних елементів, інтенсивністю загальної сонячної радіації, кількістю опадів.
  • Документ
    Екологічна оцінка поверхневих вод р. Інгулець
    (КНУБА, 2014) Яців, М. Ю.; Ємець, Н. М.
    Виконано екологічну оцінку якості води р. Інгулець за період 1980…2010 рр. з аналізом забрудненості води по кожному інгредієнту і використанням комплексних індексів – ІЗВ та ЕІ. З’ясовано рівень самоочисних можливостей річки.
  • Документ
    Кліматична обумовленість сучасних змін водного режиму басейну Кальміус
    (КНУБА, 2015) Жукова, О. Г.
    Досліджено вплив кліматичних умов на екологічний стан водного басейну Кальміус (ВБК) на ділянці водотоку у районі міста Донецьк. За основу взято метеорологічні дані моніторингу за довгостроковий період (метеопост Донецьк) по таким показникам: температура повітря ( ), кількість опадів (мм), місячні витрати води (м3/с), середньорічні витрати води (м3/с),об’єм стоку за рік (млн.м3) та мінералізація (мг/дм3)
  • Документ
    Аналіз хімічного складу води річки Рось
    (КНУБА, 2015) Меленчук, М. С.; Удод, В. М.
    Проведено співставлення даних спостережень за якістю води р. Рось протягом п’яти останніх десятиліть з екологічними нормативами. Показано інтенсивне антропогенне забруднення річкової води органічними речовинами, що надходять з комунальними та промисловими стоками. Приведено результати дисперсійного аналізу хімічного складу води річки Рось за період 1965-2014 рр.