Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Теория и практика градостроительства Донбасса в начале 20 века
    (КНУБА, 2013) Яценко, В. А.
    Рассмотрено формирование теории и практики градостроительства в начале 20 века, выделены основные этапы и виды работ, зарождение нормативно-законодательной базы. Уделено внимание некоторым авторам, их разработкам, которые сформировали в дальнейшем основы развития градостроительства Донбасса.
  • Документ
    Проблеми нормативно-правової бази сфери містобудування: що необхідно здійснити для їх вирішення
    (КНУБА, 2018) Дюжев, С. А.
    Зроблено критичний аналіз змісту, нормативних показників і розмірності окремих параметрів для прийняття планувальних і проектних рішень, що запропоновані у новому нормативному документі ДБН Б.2.2–12:2018. Продемонстровано, що неприйнятним для завдання відродження та удосконалення архітектурно-містобудівної сфери є спроби ототожнення (підміни) понять "містобудування" і "просторове планування", що провокує закріплення негативних тенденцій виродження стратегічної ролі містобудівної документації в умовах неефективного державного і місцевого менеджменту. Наведені приклади помилкових чи невдалих термінологічних визначень, нормативних положень та показників, що потребують редагування, узгодження чи вилучення як контроверсійних на наступних етапах внесення змін у даний базовий нормативно-правовий документ.
  • Документ
    Аналіз існуючої архітектурно-містобудівноюї мережі лікувально-профілактичних закладів України
    (КНУБА, 2018) Булах, Ірина Валеріївна
    Розглянуто особливості становлення мережі лікувально-профілактичних об'єктів в сільській і міській місцевості, як складової загальної мережі закладів охорони здоров'я України. Розглянуті існуючі різні рівні надання медичної допомоги населенню, насамперед первинного і вторинного рівня та їх характерні особливості, залежно від типу населеного пункту та чисельності мешканців. Проведений аналіз та оцінка позитивних і негативних рис, намічені шляхи подолання ускладнень в організації мережі закладів охорони здоров'я на теренах нашої держави.