Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Документ
    Сучасний стан і проблеми розвитку вантажного транспорту міста з точки зору планувальної організації
    (КНУБА, 2012) Ромашко, О. В.
    Проаналізовано динаміку вантажоперевезень та структуру вантажообороту. Обґрунтовано необхідність диференціації транспортних потоків. Наведено можливі шляхи оптимізації руху вантажного транспорту на магістральній вулично-дорожній мережі.
  • Документ
    Актуальні аспекти визначення планувальних обмежень забудови та іншого використання забудови територій на сучасному етіпі
    (КНУБА, 2008) Тузова, Людмила Іванівна
    У статі узагальнені актуальні проблеми визначення обмежень щодо забудови та іншого використання територій, які встановлено на підставі діючого законодавства. Визначено складний характер їх встановлення на окремих земельних ділянках, який, у ряді випадків, унеможливлює реалізацію обмежень щодо забудови та іншого використання. Відзначено окремі недоліки діючого порядку державної реєстрації обмежень використання земельних ділянок у державному земельному кадастрі. Запропоновано напрями удосконалення формування системи обмежень щодо забудови та іншого використання територій.
  • Документ
    Розподіл житлових територій: сучасний стан і проблеми
    (КНУБА, 2009) Зозуля, Ю. Л.
    У статті розглянуто теперішній стан проблеми, пов’язаної з проектами розподілу територій кварталу, узагальнені існуючі підходи, методи та думки з цього питання та визначені основні напрямки та завдання для подальшого розгляду цієї розподільчої діяльності.
  • Документ
    Аналіз впливу містобудівних факторів на радіус пішохідної доступності
    (КНУБА, 2013) Голубенко, В. В.
    Проаналізовані містобудівні фактори, що впливають на радіус пішохідної доступності. Запропонована методика проведення дослідження для визначення оптимального радіуса пішохідної доступності.
  • Документ
    Актуальні проблеми функціонально-планувальної організації приморських територій Одеського узбережжя
    (КНУБА, 2012) Скріпнік, Н. А.
    Розглянуті питання функціонально планувальної структури, аналіз етапів та можливих методів перспективного розвитку приморських територій.
  • Документ
    Количественный показатель трудности сообщения
    (КНУБА, 2013) Михайлов, А. В.
    Проанализированы факторы, влияющие на трудность сообщения между двумя пунктами по сети. Определены стоимостные факторы при передвижениях. Разработана практическая методика, позволяющая выполнять расчеты городских транспортных сетей с учетом соотношения обобщенных затрат при распределении корреспонденции между пунктами тяготения, а также при перераспределении пассажирских потоков по конкурирующим маршрутам и видам транспорта.
  • Документ
    Визначення коефіцієнтів впливу типу житлової забудови на радіус пішохідної доступності
    (КНУБА, 2013) Голубенко, В. В.
    Проаналізований характер впливу типу забудови житлової території на радіус пішохідної доступності. Проведене його дослідження та визначені коефіцієнти впливу для кожного з типів забудови.
  • Документ
    Аналіз впливу побажань населення на радіус пішохідної доступності
    (КНУБА, 2014) Голубенко, В. В.
    Проведено соціологічне опитування населення міста Києва щодо бажаних показників радіусу пішохідної доступності до об'єктів тяжіння. Згідно оброблених результатів анкетування визначені коефіцієнти впливу на радіус пішохідної доступності.
  • Документ
    Аналіз впливу руху пішохода вздовж ухилу на функціональний стан організму
    (КНУБА, 2015) Голубенко, В. В.
    Проведений аналіз впливу характеру руху пішохода на різноманітні показники роботи його організму. Такими показниками є енергетичні витрати, кількість кисню в крові, внутрішня температура тіла, тиск та пульс. Визначений показник по якому найдоцільніше проводити дослідження впливу поздовжнього ухилу шляху на радіус пішохідної доступності до об'єктів першочергового обслуговування з точки зору роботи організму пішохода - це пульс.
  • Документ
    Параметричні методи вирішення хаотичної забудови Києва
    (КНУБА, 2016) Цуман, К. М.
    Розглядаються основні принципи алгоритмічного створення архітектурного середовища та архітектурних об’єктів, принципи формування терміну та його засади. Розглядаються недосконалості систем на даний момент, та пріоритетні напрями розвитку.