Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Документ
    Методика дослідження геодезичних робіт в умовах вібрації
    (КНУБА, 2010) Кузьмич, О. Й.; Богданов, С. С.
    Розглянуті значні методи, способи пристроїв для вимірювання вібрації, а також збільшення похибок вимірювання від параметрів вібрації. Приведені прилади, за допомогою яких вимірюють вібрацію на промислових об'єктах. Показана необхідність удосконалення методів і способів геодезичних вимірювань в умовах вібрації.
  • Документ
    Використання сучасних матеріалів для гасіння вібрацій при геодезичних вимірюваннях
    (КНУБА, 2012) Богданов, С. С.
    Представлені сучасні матеріали для гасіння вібрацій, а також розглянуто методику розрахунка віброізоляційного матеріалу. Показана необхідність раціональної установки і ефективна експлуатація віброізоляторів при геодезичних вимірюваннях.
  • Документ
    Аналіз впливу вібрацій на стійкість системи штатив-тахеометр
    (КНУБА, 2013) Богданов, С. С.
    Розглядаються вертикальні переміщення системи «штатив-тахеометр» в умовах вібрацій при гармонічних, синхронних і рівних по амплітуді коливань системи в кожній точці штатива.
  • Документ
    Значення землевпорядної документації в процесі відчуження земельних ділянок для суспільних потреб
    (КНУБА, 2015) Петраковська, Ольга Сергіївна; Михальова, М. Ю.
    Проведений аналіз нормативно-правового регулювання документації із землеустрою та розглянуто різні види схем і проектів землеустрою на регіона-льному та місцевому рівнях. Досліджено роль документації із землеустрою як інформаційного джерела в процесі відчуження земель для суспільних потреб.
  • Документ
    Побудова математичної моделі результатів виміряних кутів електронним тахеометром в умовах вібрацій на основі експериментальних даних
    (КНУБА, 2013) Богданов, С. С.
    Дослідженню вплив вібрацій на результати виміряних кутів електронним тахеометром, а також побудові математичної моделі на основі експериментальних даних, яка найбільше відповідає характеру фізичного закону і дає меншу похибку.
  • Документ
    Геодезичний моніторинг – з досвіду виконання геодезичних робіт кафедри інженерної геодезії КНУБА
    (КНУБА, 2013) Ісаєв, О. П.; Адаменко, О. В.; Шульц, Р. В.; Білоус, М. В.; Кривий, О. П.; Хайлак, А. М.
    Наведено основні наукові результати отримані кафедрою інженерної геодезії КНУБА. Встановлено необхідність розроблення на загальнодержавному рівні нормативних вимог та рекомендацій по організації геодезичного моніторингу.
  • Документ
    Застосування топографічних планів в умовах розвитку національної інфраструктури геопросторових даних
    (КНУБА, 2018) Карпінський, Ю. О.; Лазоренко-Гевель, Надія Юріївна
    Підкреслено невідповідність діючої Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 в сферах застосування топографічних планів сучасному рівню розвитку геоінформаційних технологій, стратегії розвитку національної інфраструктури геопросторових даних, рівню розвитку галузей економіки. Проаналізовано сфери застосування базових наборів геопросторових даних у вигляді великомасштабних топографічних планів відповідно до чинного законодавства України в різних секторах економіки для визначення основних замовників на цю геоінформаційну продукцію. Запропоновано внесення змін до діючої Інструкції в пункт застосування топографічних планів відповідно до чинного законодавства та потреб економіки.
  • Документ
    Точність визначення подовженого зсуву мостових опор
    (КНУБА, 2018) Кузьмич, О. Й.
    Розглянуті методи визначення похибки подовженого зсуву опор в мостовій тріангуляції. Приведені приклади обчислення подовженого зсуву за відомою формулою, а також за формулою, наведеною у статті. Показана необхідність застосування вказаних формул при точному обчисленні подовженого зсуву.
  • Документ
    Геодезичний моніторинг гідротехнічних споруд за допомогою автоматизованої системи спостереження
    (КНУБА, 2020) Старовєров, В. С.; Гайкін, Д. В.
    Розглянуто використання автоматизованої системи спостереження у вигляді електронного тахеометра що безперебійно та автоматично з заданим інтервалом виконує спостереження на заздалегідь закріплені призми для моніторингу гідротехнічної споруди у вигляді дамби. В основній частині наведено рекомендації з створення планово-висотної мережі та типу і місць закріплення деформаційних марок на дамбі. У роботі проаналізовано переваги даного методу над іншими; проаналізовано дослідження та публікації на тему автоматизованого моніторингу Також, розглянуто проблематику використання даного методу.