Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Трансформація змісту діяльності провідного виконавця будівельних проектів як передумова успішної адаптації будівництва до євроінтеграції
    (КНУБА, 2008) Тугай, Олексій Анатолійович; Скакун, В. А.
    В роботі пропонуються теоретичні основи реалізації важливої структурної складової процесу адаптації умов функціонування вітчизняного будівельного виробництва до євровимог. Провідною передумовою такої адаптації в роботі визначено трансформацію взаємин провідного виконавця із замовником – від традиційно підрядної до проектно-інжинірингової.
  • Документ
    Цивільний інженер, який воював в першу світову війну
    (КНУБА, 2014) Івашко, Ю. В.
    Розглядається творчість маловідомого інженера Миколи Яскевича, який залишив по собі багато об’єктів архітектури. Вперше публікується повна біографія Яскевича, його родовід, основні об’єкти.
  • Документ
    Применение триады Марка Поллиона Витрувия "прочность, польза, красота" в современной архитектурной практике
    (КНУБА, 2018) Жовква, О. И.
    Розглядається питання проектування об’єктів архітектури, а також створення гармонічного архітектурного середовища в сучасних умовах з урахуванням теоретичної бази, історичного досвіду, а також праць всесвітньовідомих архітекторів. У статті наводяться рекомендації стосовно можливого застосування тріади Марка Полліона Вітрувія щодо «користі, міцності, краси» в архітектурі при проектуванні сучасних архітектурних об’єктів.
  • Документ
    Архітектура сучасних дитячих дошкільних закладів (дитячих садків)
    (КНУБА, 2018) Жовква, Ольга Іванівна
    Зроблено екскурс в історію виникнення поняття «дитячий садок», наведена класифікація дошкільних закладів. Розглядаються питання організації ділянки проектування, проведено аналіз функціонального складу дошкільних закладів, особливостей архітектурно-планувальної організації. Також наведені рекомендації щодо особливостей створення сучасних архітектурних рішень дошкільних закладів за допомогою мистецьких засобів, нестандартного формоутворення, а також єдності внутрішнього та зовнішнього просторів