Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Теоретичні проблеми архітектурно-містобудівної діяльності
    (КНУБА, 2009) Товбич, В. В.; Дюжев, С. А.
    Розглянуто сучасний стан, проблеми та тенденції у сфері архітектурно-містобудівної діяльності, проаналізовано дві групи об’єктивно-онтологічних факторів, що визначають теоретичне проблемне поле удосконалення та трансформації методологічних, професійних і організаційно-управлінських засад містобудування.
  • Документ
    Підвищення ефективності містобудівних рішень в організації приміських територій
    (КНУБА, 2014) Сингаївська, О. І.; Іванченко, Г. М.; Кошевий, О. П.; Чередніченко, П. П.
    Розглянуто монографію к.т.н. Михайла Габреля „Підвищення ефективності містобудівних рішень в організації приміських територій“, яка вийшла в світ у видавництві „СПОЛОМ“ (Львів, 2014 рік) і призначена для студентів-архітекторів, урбаністів-практиків, науковців, фахівців з проблем просторової організації міських та приміських територій.
  • Документ
    Методологічні основи логос-системних технологій розробки та прийняття містобудівних планувальних рішень
    (КНУБА, 2015) Дюжев, С. А.
    Розглянуто методологічні проблеми містобудівного планування і запропоновано принципові технологічні схеми їхнього вирішення як трансформаційних стратегій розробки та прийняття планувальних рішень на базі теоретичних уявлень стосовно автопоетичної роботи логос-системного механізму здійснення феноменів розселення і забезпечення конгруенції генеральних планувальних розробок принципам та закономірностям експлікації форм розселення. Проаналізовано процедури і оператори стратегічних трансформацій процесо-середовищного ландшафтного феномену розселення та умови створення ландшафтного містобудівного континуума здійснення миследіяльності і життєдіяльності світу дійсності, який фрагментується у вигляді динамічних цілісних ареалів розселення - об'єктів стратегічного планувального управління.
  • Документ
    Інформаційне забезпечення для вирішення завдань планування території під забудову
    (КНУБА, 2018) Михайленко, В. М.; Гончаренко, Т. А.
    Розглянуто проблему інформаційного забезпечення для вирішення завдань планування території під забудову. Визначена інформація про основні характеристики земельної ділянки, вимоги до компонування елементів генплану та факторів, що впливають на їх розміщення. Сформовано функцію факторів впливу, яка визначає планувальні умови та обмеження земельної ділянки. Запропоновано функціональну модель планування території під забудову та структурну модель просторового компонування елементів генплану та обліку зв’язків між ними.