Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Документ
    Аналіз дисертаційних робіт, захищених у спеціалізованій вченій раді Д 26.056.09 у 2009 – 2012 рр.
    (КНУБА, 2012) Ісаєв, О. П.; Погорєдьцев, В. М.; Чередніченко, П. П.
    Надана інформація про захищені дисертації у спеціалізованій вченій раді Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за спеціальностями “Містобудування та територіальне планування”, “Геодезія, фотограмметрія та картографія”, “Кадастр та моніторинг земель” в період з 2009 по 2012 роки.
  • Документ
    Физические и математические модели сооружений
    (КНУБА, 2011) Егоров, А. И.; Исаев, А. П.; Гандерук, В. Л.
    Рассмотрено общий подход к решению вопроса оптимизации геодезических наблюдений на основании моделирования напряженно- деформированного состояния инженерных сооружений.
  • Документ
    Методы исследования математических моделей
    (КНУБА, 2011) Егоров, А. И.; Исаев, А. П.; Гандерук, В. Л.
    По итогам исследования расчетной модели определена функциональная зависимость между величинами, которые характеризуют прочность конструкции, и величинами деформаций, которые определяются в процессе выполнения геодезических работ.
  • Документ
    Сучасна концепція застосування GNSS-технологій при вирішенні задач геодезичого моніторингу інженерних споруд
    (КНУБА, 2013) Шульц, Р. В.; Анненков, А. О.
    Наведено основні підходи до виконання геодезичного моніторингу засобами GNSS-технологій. Розглянуто можливі варіанти створення систем геодезичного моніторингу на базі GNSS-технологій з врахуванням сучасних досягнень в галузях розроблення геодезичних приладів, телекомунікаційних систем та супутникових технологій.
  • Документ
    Сучасні напрямки геодезичних досліджень зміщень земної поверхні космічними методами
    (КНУБА, 2016) Кучер, О. В.; Старовєров, В. С.; Данилюк, О. Ю.
    Визначено перелік геодезичних задач, для однозначного розв'язання яких необхідно проводити систематичні дослідження рухів земної поверхні та враховувати їх характеристики при опрацюванні результатів геодезичних спостережень. Розглянуті сучасні основні методи космічної геодезії, які використовують при вивченні всіх можливих впливів (припливних, обертання Землі, зміна гравітаційного поля, рухи полюсів і т. і.) при вивченні вертикальних і горизонтальних рухів земної поверхні.
  • Документ
    Геопросторове моделювання доступності дошкільних навчальних закладів для населення в межах території дослідного полігону в м. Києві
    (КНУБА, 2017) Лазоренко-Гевель, Н. Ю.; Коршикова, А. А.
    Запропоновано методику автоматизації процесу розрахунку доступності дошкільних закладів для населення в межах полігону м. Києва в програмному середовищі Python 2.7.
  • Документ
    Про формулу "теоретична сума кутів" геодезичного ходу
    (КНУБА, 2017) Чопенко, Є. Ф.
    Встановлена закономірність, за якою можливо систематизувати геодезичні ходи. Для геодезичного ходу, обов'язковим є: встановлення напрямку ходу; визначення розташування виміряних кутів (праві, чи ліві); визначення форми ходу (замкнений, ввігнутий, опуклий, прямолінійний, нульовий). Доведені вирази до застосування, при обчисленні формули теоретичної суми кутів для конкретної форми геодезичного ходу. Наведено приклад застосування формули теоретичної суми кутів, при обчисленні геодезичного ходу.
  • Документ
    Особливості розрахунку параметрів наземного фотограмметричного знімання при використанні цифрової неметричної камери
    (КНУБА, 2016) Гончерюк, О. М.
    Виконано аналіз стандартного підходу до розрахунку параметрів фотографування при використанні метричних камер і фототеодолітів. Вказано, що існуючі вирази для розрахунку параметрів фотографування не можуть бути використані при зніманні цифровою неметричною камерою. Існуючі вирази було перетворено до цифрової форми. Визначено, що при використанні цифрової неметричної камери з попереднім калібруванням відбувається багаторазове відображення однієї області об’єкту на різних частинах знімка і багаторазове вимірювання однієї точки, що необхідно враховувати при розрахунках. Запропоновано методику розрахунку параметрів фотограмметричного знімання з використанням цифрових неметричних камер.
  • Документ
    Моделювання просторових переміщень пунктів європейської перманентної ГНСС-мережі EPN/EUREF методом скінченних елементів
    (КНУБА, 2016) Анненков, А. О.
    Представлена робота розглядає практичне застосування методу скінченних елементів до аналізу просторових переміщень станцій європейської перманентної ГНСС-мережі. Виконано аналіз переміщень перманентних станцій у період з 2007 по 2014 рр. Встановлено наявність значних за величиною (більше 100 мм) горизонтальних та вертикальних переміщень. За допомогою методу скінченних елементів розраховано основні деформаційні характеристики (стиснення-розширення, дилатація, зміщення) та побудовано поля переміщень і деформаційних характеристик за встановлений період.
  • Документ
    Аналіз дисертаційних робіт, представлених на захист в спеціалізовану вчену раду Д 26.056.09 у 2015 – 2018 роках
    (КНУБА, 2019) Ісаєв, О. П.; Чередніченко, П. П.
    Викладено підсумок роботи спеціалізованої вченої ради при Київському національному університеті будівництва і архітектури за період з 2015 по 2018 роки.