Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 14
  • Документ
    Система інформаційного забезпечення навчально-виховних закладів, як складова системи містобудівного кадастру
    (КНУБА, 2007) Смілка, В. А.
    В статті наведено пропозиції щодо розвитку системи інформаційного забезпечення містобудівних об’єктів, як складової містобудівного кадастру, на прикладі навчально-виховних закладів на основі запровадженої в органах Міністерства освіти та науки України автоматизованої система обробки даних “Матеріально-технічна база”, що призначена для формування документів звітності. Також визначено інформаційні зв’язки між усіма учасниками автоматизованої системи обробки даних “Матеріально-технічна база”.
  • Документ
    Технологія проектування санітарно-захисних зон з використанням ГІС
    (КНУБА, 2010) Мусієнко, О. В.
    Запропонована структурна модель бази геопросторових даних, яка забезпечить реалізацію ГІС для комплексного використання в процесах проектування СЗЗ.
  • Документ
    Використання сучасних інформаційних технологій для обліку об’єктів культурної спадщини
    (КНУБА, 2011) Мамедов, А. М.; Апостолова-Сосса, Л. О.
    Розглянуті питання використання сучасних інформаційних технологій у створенні системи обліку об’єктів культурної спадщини.
  • Документ
    Взаємодія служби містобудівного кадастру та дозвільного центру
    (КНУБА, 2013) Смілка, В. А.
    В м. Києві існує проблема, яка полягає у відсутності повноважень у місцевого органу містобудування та архітектури щодо розгляду проектної документації на будівництво (реконструкцію) окремих об’єктів містобудування та відсутність відомостей про прийняття цих об’єктів в експлуатацію. Частково вирішити цю проблему пропонується за рахунок організації співпраці з Київським міським дозвільним центром в частині реєстрації в базі даних містобудівного кадастру документів та відомостей, що стосуються земельних питань та об’єктів містобудування.
  • Документ
    Система класифікації та умовних позначень об’єктів для містобудівної документації
    (КНУБА, 2013) Айлікова, Г. В.; Янчук, В. В.
    Приведена класифікація об’єктів містобудування для всіх рівнів містобудівної документації, і відповідно, система умовних позначень, а також визначені напрямки автоматизації створення єдиної системи містобудівної документації для програмних продуктів.
  • Документ
    Структура та принципи побудови каталогу класів об’єктів профільних наборів геопросторових даних містобудівної документації
    (КНУБА, 2013) Айлікова, Г. В.; Янчук, В. В.; Горковчук, Д. В.; Кравченко, Ю. В.; Сингаївська, О. І.
    Визначені основні принципи побудови каталогу класів об’єктів БГД містобудівного кадастру, подано класифікацію і описано структуру елементів каталогу для всіх класів об’єктів і атрибутів.
  • Документ
    Системні вимоги до сучасного містобудівного кадастру та містобудівної документації
    (КНУБА, 2013) Лященко, А. А.
    Проведено ретроспективний аналіз розвитку інформатизації кадастрових систем та систем просторового планування в розвинених країнах. Розглянуто системні вимоги до профільних геопросторових даних у складі містобудівної документації для забезпечення наскрізної геоінформаційної технології їх виробництва, реєстрації та використання у складі інформаційних ресурсів системи містобудівного кадастру.
  • Документ
    Територіальне зонування земель, що зазнають впливу небезпечних інженерно-геологічних процесів і явищ
    (КНУБА, 2013) Петраковська, О. С.; Романко, Р. М.
    Проаналізовано місце, роль, особливості відображення територіальних зон земель, що зазнають впливу небезпечних геологічних та гідрологічних процесів і явищ у системі землевпорядної, містобудівної та екологічної документації та пов’язані з цим проблеми.
  • Документ
    Аналіз засобів моделювання наборів профільних геопросторових даних містобудівної документації в ГІС
    (КНУБА, 2016) Максимова, Ю. С.
    Розглянуто особливості сучасних моделей організації даних в ГІС, визначено переваги використання об’єктно–реляційної моделі для розроблення та ведення містобудівної документації та основні принципи моделювання наборів профільних геопросторових даних в середовищі об’єктно-реляційних систем керування базами даних.
  • Документ
    Методичні засади стандартизації геоінформаційних моделей для систем просторового планування
    (КНУБА, 2018) Лященко, А. А.; Нудельман, Володимир Ілліч
    Проведено класифікацію наборів геопросторових даних, які створюються в складі документації просторового планування. Розглянуто принципи та методологія стандартизації геоінформаційних моделей для систем просторового планування та містобудівного кадастру на основі використання міжнародних базових стандартів серії ISO 19100 Географічна інформація / Геоматика.