Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Позаквартирний внутрішній простор поверху в багатоповерховому житлі, як умова комфортності
    (КНУБА, 2010) Яблонська, Ганна Дмитрівна; Росковшенко, А. Ю.
    Розглядається питання ефективності використання внутрішнього простору в сучасному багатоповерховому житлі, зокрема на Україні. Аналізується вплив поверховості будинку на частку площі, що займають конструктивні, інженерні, комунікаційні та елементи протипожежного захисту житлового будинку, що розташовані на поверху. Вводиться поняття «коефіцієнту поверховості», що відображає цей вплив. Актуалізується проблема підвищення поверховості житла, яка призводить до збільшення площ, яку займають ці елементи. Це, в свою чергу, погіршує санітарно- гігієнічні та соціально-психологічні умови проживання, а також планувальні рішення квартир, та приводить до неефективного використання їх площі та простору.
  • Документ
    Стан та перспективи просторового планування на внутріобласному рівні в Україні
    (КНУБА, 2008) Габрель, М. М.; Демченко, Віктор Вікторович
    Проаналізовано сучасний стан та проблеми просторового планування регіонів України. На основі вивчення європейського досвіду запропоновано організаційну модель та методичні підходи до здійснення просторового планування на внутріобласному рівні.
  • Документ
    Сучасні методи захисту бетона та залізобетону від біопошкодження
    (КНУБА, 2014) Гоц, В. І.; Малкін, Е. С.; Журавський, О. Д.; Журавська, Н. Є.
    Проаналізовано шкідливі впливи будівельних матеріалів на безпечне виробниче середовище людини. Авторами представлена гіпотеза, з використанням омагніченої води в якості активатора, пластифікатора, яка знайшла підтвердження для використання методу захисту бетону від біопошкоджень.
  • Документ
    Інформаційне забезпечення для вирішення завдань планування території під забудову
    (КНУБА, 2018) Михайленко, В. М.; Гончаренко, Т. А.
    Розглянуто проблему інформаційного забезпечення для вирішення завдань планування території під забудову. Визначена інформація про основні характеристики земельної ділянки, вимоги до компонування елементів генплану та факторів, що впливають на їх розміщення. Сформовано функцію факторів впливу, яка визначає планувальні умови та обмеження земельної ділянки. Запропоновано функціональну модель планування території під забудову та структурну модель просторового компонування елементів генплану та обліку зв’язків між ними.
  • Документ
    Категория изображения дефекта типа "трещина"
    (КНУБА, 2018) Горда, Е. В.
    В роботі визначається, будується і досліджується категорія, породжувана цифровими зображеннями, що містять дефект типу «тріщина» (ЗОДТТ) для об'єктів будівництва. Робота виконана для ЗОДТТ з метою визначення можливості побудови її інформаційної моделі з урахуванням розробки методів побудови алгоритмів розпізнавання та ідентифікації тріщин на будівельних об'єктах. Досліджено можливість побудови категорій ЗОДТТ на основі сукупності ЗОДТТ, встановлена можливість відповідних візуалізацій ЗОДТТ як засобу категоризації.
  • Документ
    Класифікація зображень об'єктів в області суміжності дефекту типу "тріщина"
    (КНУБА, 2019) Горда, О. В.; Пузько, О. О.
    Досліджується і здійснюється класифікація об'єктів у зоні суміжності дефектів типу "тріщина" (ДДТ) на базі конструктивних понять суміжних сторонніх об'єктів тріщини. Для ознакоутворюючих елементів тріщини визначена специфіка за рахунок якої можлива побудова області суміжності тріщини і класифікація сторонніх об'єктів в цій області. Досліджено фактор спостержуванності сторонніх суміжних об'єктів, що дає змогу ввести класифікацію асоційовано-ізольованих перешкод відносно сторонніх об'єктів і визначити їх як різні дефекти ДТТ. Здійснено класифікацію дефектів ДТТ за їх місцем розташування відносно тріщини. З метою дослідження волосяних і тріщин введено і досліджено поняття зони прилягання, в основі якого лежить колір області, що прилягає до тріщини і визначає цю зону.