Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 23
  • Документ
    Моделі оптимізації просторової підсистеми містобудівної системи
    (КНУБА, 2007) Мамедов, А. М.; Жураковський, А.
    Наведені результати дослідження методів та моделей аналізу, оцінки та оптимізації просторових зв’язків в місті.
  • Документ
    Визначення морального зношення прибудинкових територій
    (КНУБА, 2007) Лісниченко, С. В.
    В статті розглядається методика визначення морального зношення елементів благоустрою прибудинкових територій житлових будинків, наявність яких є обов’язковою відповідно до державних будівельних норм.
  • Документ
    Теоретические аспекты формирования экополисов
    (КНУБА, 2008) Прималенный, А. А.; Солодов, В. В.; Клюшниченко, Евгений Елисеевич
    Излагаются эколого-экономические и природоохранные аспекты городской среды, мнение известных ученых к пониманию сущности экополиса, теория экологического равновесия, пути превращения городов в экополисы с устойчивым развитием.
  • Документ
    Якість житлового середовища: зв'язок з моральним зношенням та вартістю житлового фонду
    (КНУБА, 2008) Лісниченко, Сергій Васильович
    В статті викладено обґрунтування взаємозв’язку між якістю житлового середовища, моральним зношенням та вартістю житлового фонду. Сформульовані основні поняття якості умов мешкання людини у житловому середовищі в галузі містобудування.
  • Документ
    Основні методи визначення морального зношення житлових будинків
    (КНУБА, 2008) Лісниченко, Сергій Васильович
    В статті викладені найбільш розповсюджені методи визначення морального зношення житлового фонду першої та другої форми, розглянуті ознаки морального зношення панельних житлових будинків першого покоління.
  • Документ
    Застосування теорії нечітких множин у моделях "Витрати-Випуск"
    (КНУБА, 2008) Апостолова-Сосса, Любов Олександрівна; Мамедов, А. М.
    У сучасних соціально-економічних умовах розвиток містобудівної системи повинен відбуватися з урахуванням різнорідних інтересів учасників містобудівної діяльності: суб’єктів економічної діяльності, міської влади та населення міста. Стратегії управління розвитком міста повинні забезпечувати координацію розвитку галузей міської економіки з міськими соціально- демографічними, культурними програмами у рамках процесу стійкого розвитку міста. Проаналізовано можливість застосування теорії нечітких множин у балансових моделях типу «витрати-випуск».
  • Документ
    Еволюційні зміни в підходах до виконання робіт з планування територій на регіональному рівні
    (КНУБА, 2008) Айлікова, Ганна Вітольдівна
    В статті розглядаються питання, пов’язані з дослідженням та аналізом вітчизняного та зарубіжного досвіду розроблення містобудівних робіт з регіонального планування з точки зору еволюційних процесів зміни пріоритетів, задач та цілей, які ставилися перед цими роботами на різних етапах розвитку людського суспільства.
  • Документ
    Управління розвитком житлово-комунального господарства міста
    (КНУБА, 2008) Денисенко, Наталія Олегівна; Мироненко, Т. В.
    У статті розглянуто практичні та теоретичні питання використання деяких інструментів фінансового менеджменту в управлінні розвитком житлово-комунального господарства.
  • Документ
    Важливість комплексного підходу в оптимізації теплозабезпечення житлових утворень
    (КНУБА, 2008) Атаманчук, Віталій Віталійович
    В статті виявлено причини виникнення критичного стану умов забезпечення населення більшості вітчизняних міст теплом і гарячою водою й сформовано сукупність містобудівних заходів з подолання існуючих проблем; систематизовано комплекс можливих варіантів вирішення проблем теплозабезпечення в нашій країні з охарактеризуванням типів джерел тепловироблення; проаналізовано різні напрями примноження позитивних сторін теплофікації з висвітленням закордонного досвіду подолання проблем розвитку систем теплоенергозабезпечення; обгрунтовано необхідність комплексного розгляду наявних, а також наростаючих проблем оптимізації теплопостачання.
  • Документ
    Особливості розвитку регіональних систем
    (КНУБА, 2008) Айлікова, Ганна Вітольдівна
    В даній статті розглядаються основні властивості регіональних містобудівних систем, які суттєво можуть вплинути на підходи до формування єдиного методичного апарату виконання робіт з планування території на регіональному рівні.