Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Аналіз можливостей наземного лазерного сканування та сучасної наземної фотограмметрії
    (КНУБА, 2010) Шульц, Р. В.
    Виконано аналіз сучасного стану можливостей методу наземної фотограмметрії та лазерного сканування і аналіз методів інтегрування даних фотограмметрії і лазерного сканування. Розглянуто варіанти створення 3D моделей за даними цифрового фотознімання та лазерного сканування місцевості.
  • Документ
    Перспективы и проблемы использования GNSS-технологий в задачах геодезического мониторинга инженерных сооружений
    (КНУБА, 2013) Шульц, Р. В.; Анненков, А. А.
    Рассмотрены перспективные направления развития систем геодезического мониторинга с использованием GNSS-технологий и определены направления, требующие дальнейших исследований.
  • Документ
    Особливості інженерно-геодезичного забезпечення будівництва стадіону «Арена Львів»
    (КНУБА, 2013) Шульц, Р. В.; Білоус, М. В.; Анненков, А. О.; Ковтун, В. Я.; Хайлак, А. М.
    В статті розглянуто питання застосування сучасних геодезичних технологій для забезпечення будівництва футбольного стадіону у місті Львові. Підтверджено факт, що в умовах сучасного будівництва складних споруд реальним є досягнення точності виконання робіт на рівні 2 мм.
  • Документ
    Розрахунок впливу похибок вимірювання температури конструкцій на точність геодезичних робіт
    (КНУБА, 2017) Шульц, Р. В.; Ісаєв, О. П.; Стрілець, В. С.
    Розглянуто питання вивчення впливу похибок вимірювання температури будівельних конструкцій при виконанні геодезичних робіт. Розглянуто елементарну модель лінійного розширення будівельної конструкції у вигляді стержня і виконано розрахунок середніх квадратичних похибок у визначенні його довжини внаслідок неточного вимірювання температури. Використовуючи теорію розмірних ланцюгів виконано розрахунок впливу похибки вимірювання температури при монтажі ланцюгу, що складається з 20 ланок. Досліджено три моделі кореляційних зав’язків між ланками ланцюгу та визначено вплив цих зав’язків на похибку замикаючої ланки. Встановлено, що при монтажі конструкції довжиною 200 м з 20 ланок, для забезпечення середньої квадратичної похибки замикальної ланки 5 мм достатньо виконувати вимірювання температури конструкцій з середньою квадратичною похибкою ± 2°.