Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Аналіз основних теорій розрахунку сталефібробетона
    (КНУБА, 2015) Скорук, О. М.
    Розглянуті різноманітні методики вітчизняних і закордонних авторів, які описують роботу сталефібробетону на різних етапах завантаження конструкції. Представленні основні концептуальні напрямки кожної з теорій.
  • Документ
    Особливості виготовлення одно-, двошарових бетонних, сталефібробетонних, сталефіброзалізобетонних плит
    (КНУБА, 2015) Скорук, О. М.
    Наведені характеристики вихідних матеріалів і особливості виготовлення одно- і двошарових плит для дослідження і порівняння напружено-деформованого стану під дією поперечного малоциклового навантаження.
  • Документ
    Світовий досвід і перспективи застосування сталефібробетону в Україні
    (КНУБА, 2016) Скорук, О. М.
    Наведені приклади застосовування сталефібробетону в світі у різних конструкціях в монолітному будівництві та збірних конструкціях. Основними перспективними напрямками впровадження сталефібробетону в Україні слід вважати: використання сталефібробетону як гідроізоляційного і захисного шару проїжджої частини мостів і шляхопроводів при будівництві і ремонті та впровадження сталефібробетону для конструкції дорожнього покриття автомобільних доріг і збірні конструкції заводського виготовлення – шпал, перемичок, водопровідних лотків, кілець оглядових колодязів для водопостачання і каналізації, а також використання торкретсталефібробетону при ремонті і підсиленні залізобетонних конструкцій.