Світовий досвід і перспективи застосування сталефібробетону в Україні

Ескіз

Дата

2016

Автори

Скорук, О. М.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Наведені приклади застосовування сталефібробетону в світі у різних конструкціях в монолітному будівництві та збірних конструкціях. Основними перспективними напрямками впровадження сталефібробетону в Україні слід вважати: використання сталефібробетону як гідроізоляційного і захисного шару проїжджої частини мостів і шляхопроводів при будівництві і ремонті та впровадження сталефібробетону для конструкції дорожнього покриття автомобільних доріг і збірні конструкції заводського виготовлення – шпал, перемичок, водопровідних лотків, кілець оглядових колодязів для водопостачання і каналізації, а також використання торкретсталефібробетону при ремонті і підсиленні залізобетонних конструкцій.

Опис

Ключові слова

кафедра залізобетонних і кам’яних конструкцій, сталефібробетон, фібра, сталефіброзалізобетон, фіброве армування, fiber, steel fiber concrete, fiber-reinforced concrete

Бібліографічний опис

Скорук О. М. Світовий досвід і перспективи застосування сталефібробетону в Україні / О. М. Скорук // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; гол. ред. М. М. Осєтрін. - Київ : КНУБА, 2016. - Вип. 59. - С. 403-410. - Бібліогр. : 6 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced