Світовий досвід і перспективи застосування сталефібробетону в Україні

Ескіз недоступний
Дата
2016
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Наведені приклади застосовування сталефібробетону в світі у різних конструкціях в монолітному будівництві та збірних конструкціях. Основними перспективними напрямками впровадження сталефібробетону в Україні слід вважати: використання сталефібробетону як гідроізоляційного і захисного шару проїжджої частини мостів і шляхопроводів при будівництві і ремонті та впровадження сталефібробетону для конструкції дорожнього покриття автомобільних доріг і збірні конструкції заводського виготовлення – шпал, перемичок, водопровідних лотків, кілець оглядових колодязів для водопостачання і каналізації, а також використання торкретсталефібробетону при ремонті і підсиленні залізобетонних конструкцій.
Опис
Ключові слова
кафедра залізобетонних і кам’яних конструкцій, сталефібробетон, фібра, сталефіброзалізобетон, фіброве армування, fiber, steel fiber concrete, fiber-reinforced concrete
Бібліографічний опис
Скорук О. М. Світовий досвід і перспективи застосування сталефібробетону в Україні / О. М. Скорук // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; гол. ред. М. М. Осєтрін. - Київ : КНУБА, 2016. - Вип. 59. - С. 403-410. - Бібліогр. : 6 назв.
Зібрання