Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 14
  • Документ
    Рентабельність інвестиційних проектів при реконструкції застарілого житлового фонду
    (КНУБА, 2012) Шеремета, Я. М.; Плешкановська, А. М.
    В статті розглянута доцільність вкладання коштів в реконструкцію застарілого житлового фонду. Висвітлені проблеми які заважають інвестору залишатися байдужим до цього сектору економіки. Зроблені висновки, що до вирішення даної проблеми.
  • Документ
    Демографічні передумови реконструкції міст
    (КНУБА, 2009) Плешкановська, А. М.
    В статті охарактеризовані демографічні процеси в найбільш значущих містах України (в сучасних межах її території) за останні двісті років та розглянуті питання впливу динаміки чисельності населення міст на реконструкцію міста в цілому.
  • Документ
    Реконструктивна діяльність в контексті міського розвитку
    (КНУБА, 2010) Плешкановська, А. М.
    В статті розглянуті питання комплексної реконструкції міста, структура реконструктивної діяльності та види реконструкції в контексті сучасних урбанізаційних тенденцій і проблем розвитку міста.
  • Документ
    Досвід містобудівної охорони пам’яток у Німеччині
    (КНУБА, 2010) Матій, О. В.; Плешкановська, А. М.
    В статті розглянуті проблеми збереження історико-культурної спадщини як основи успішного розвитку країни. На прикладі досвіду Німеччини висвітлено основні напрями діяльності місцевих органів влади з цього питання.
  • Документ
    Етапи розвитку підземної урбаністики
    (КНУБА, 2010) Коркушко, Л. М.; Плешкановська, А. М.
    В статті розглянуті окремі питання освоєння підземного простору в міських та позаміських умовах, виділені та охарактеризовані історичні етапи еволюції підземної урбаністики.
  • Документ
    Проблеми законодавчого забезпечення реалізації проектів реконструкції застарілого житлового фонду
    (КНУБА, 2011) Шеремета, Я. М.; Плешкановська, А. М.
    В статті розглянуті питання законодавчого забезпечення реалізації програм комплексної реконструкції районів житлової забудови. Окрему вагу приділено аналізу Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду». Висвітлюються проблеми та пропозиції щодо його вдосконалення, що допоможе забезпечити подальше ефективне використання.
  • Документ
    Питання реконструкції в теорії та практиці містобудування
    (КНУБА, 2011) Плешкановська, А. М.
    В статті даний аналітичний огляд основних напрямків і науково-прикладних розробок, а також вітчизняного та світового досвіду реконструкції міст у контексті загальних завдань розвитку теорії та практики містобудування.
  • Документ
    Аналіз різноманітності структури міської системи на основі моделі Шеннона
    (КНУБА, 2014) Плешкановська, А. М.
    Розглядається запропонований метод оцінки різноманітності функціональної структури міської системи із застосуванням інформаційних моделей ентропії (моделі Шеннона) для цілей вибору раціонального варіанту функціонально-планувального рішення при розробці проектів реконструкції.
  • Документ
    Особливості сучасного нормативного та методичного забезпечення забудови і реконструкції
    (КНУБА, 2014) Плешкановська, А. М.
    Розглянуті деякі питання методичного та нормативного забезпечення проектно-містобудівної діяльності та їх аналіз з точки зору застосування в сучасних умовах забудови та реконструкції територій.
  • Документ
    «Зелений» дах: переваги та недоліки
    (КНУБА, 2016) Кравченко, К. С.; Плешкановська, А. М.
    Розглянуто можливості використання простору дахів будівель і споруд як потенційних територій для формування елементів озеленення міського простору. Наведена класифікація «зелених» покрівель за типом та інтенсивністю озеленення; надана порівняльна характеристика видів та конструкцій «зеленого» даху. Зроблено акцент на перевагах і недоліках «екодахів» в порівнянні з традиційною покрівлею.