Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Дослідження будівельно-технологічних характеристик існуючих будинків старої міської забудови
    (КНУБА, 2010) Осипов, О. Ф.; Гладун, І. Т.
    В статті виконано дослідження об’ємно-планувальних та конструктивні вирішення існуючих будинків старої міської забудови, які суттєво впливають на можливі методи зведення підземної частини поруч розташованих будинків та методи виконання будівельних процесів та робіт.
  • Документ
    Досвід будівництва в існуючій забудові крупних і середніх міст Євросоюзу
    (КНУБА, 2011) Осипов, О. Ф.; Казимір, Д. В.
    Висвітлені особливості та зарубіжний досвід будівництва в існуючій забудові, обґрунтовується проблемне питання щодо необхідності розробки раціональних методів виконання та способів механізації будівельних процесів в існуючій міській забудові.
  • Документ
    Особливості влаштування котлованів в складних інженерно-геологічних умовах міста Києва
    (КНУБА, 2015) Осипов, О. Ф.; Літнарович, Є. В.; Шепетюк, Г. О.
    На прикладі будівництва багатоповерхового житлового комплексу з підземним паркінгом в Печерському районі м. Києва, висвітлено конструктивні та технологічні особливості влаштування котловану в складних інженерногеологічних умовах.
  • Документ
    Технологія влаштування фундаментів на схилах
    (КНУБА, 2016) Осипов, О. Ф.; Літнарович, Є. В.
    На прикладі будівництва багатоповерхового житлового комплексу з підземним паркінгом в Печерському районі м. Києва, висвітлено конструктивні та технологічні особливості влаштування фундаментів в складних інженерно-геологічних умовах.
  • Документ
    Обгрунтування технології комплексно-механізованого демонтажу металевих колон
    (КНУБА, 2020) Осипов, О. Ф.; Осипов, С. О.; Сигида, В. О.; Осипова, А. О.
    Розглядаються передумови та виконані обґрунтування комплексної механізації технології демонтажу металевих колон під час знесення, реконструкції, реставрації чи ревіталізації промислових об’єктів. Задачі зменшення кількості небезпечних процесів, негативних впливів шуму та вібрації на об’єкти культурної спадщини, прилеглі території та забудову, а також природні комплекси, підвищення ефективності процесів демонтажу взяті за передумови розробки нової технології. В основу обґрунтування оптимальних параметрів технології демонтажу металевих колон покладений загальнотехнічний метод проектування складних технологічних систем – «від досягнутого», а для оцінки порівняльної ефективності методів виконання демонтажних робіт використані абсолютні та відносні показники технологічності.