Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Сучасні методи захисту бетона та залізобетону від біопошкодження
    (КНУБА, 2014) Гоц, В. І.; Малкін, Е. С.; Журавський, О. Д.; Журавська, Н. Є.
    Проаналізовано шкідливі впливи будівельних матеріалів на безпечне виробниче середовище людини. Авторами представлена гіпотеза, з використанням омагніченої води в якості активатора, пластифікатора, яка знайшла підтвердження для використання методу захисту бетону від біопошкоджень.
  • Документ
    Энергоэффективная обработка геотермальной воды для систем теплоснабжения
    (КНУБА, 2017) Малкін, Е. С.; Журавська, Н. Є.
    Статья посвящена усовершенствованию энергоэффективности систем энергоснабжения на базе использования геотермальных вод с около поверхностных слоев воды. Для повышения эффективности работы системы проводят предварительную очистку и смягчение воды перед подачей ее в тепловой насос методом обработки ее в полях постоянного электрического тока и в поле постоянных магнитов с последующей фильтрацией и обработкой воды в поле электромагнитов повышенной частотой электроического тока и индукцией поля.
  • Документ
    Енергоефективні системи з безреагентною обробкою води
    (КНУБА, 2016) Малкін, Е. С.; Журавська, Н. Є.
    Розроблено енергоефективні системи теплопостачання з безреагентною обробкою чистої води в електромагнітних полях та з додаванням розчинів біоцидних домішок на цій воді в капілярно-пористі та колоїдні капілярнопористі матеріали для підвищення їх екологічних характеристик.
  • Документ
    Розробка та дослідження енергоефективних водяних систем теплопостачання з безреагентною електромагнітною обробкою води
    (КНУБА, 2016) Малкін, Е. С.; Журавська, Н. Є.
    Обґрунтовано вплив магнітної обробки очищеної води на кінетику зміни фізичних характеристик її структури та вплив цих змін на енергоефективність на всіх етапах систем водяного теплопостачання. Встановлено, що магнітне поле впливає на фізико-хімічні властивости води. Отримано збільшення економії теплової енергії до 30 %, зокрема на процеси структуроутворення бетону, його міцності.