Навчально-методичні документи

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/123456789/11228

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Лазоренко Н.Ю. Геоінформаційне картографування [Електронний ресурс]: конспект лекцій
    (КНУБА, 2024) Лазоренко, Надія Юріївна; Кінь, Данило Олексійович
    Викладено основні принципи та методи геоінформаційного картографування, створення баз топографічних даних для реалізації топографічного картографування у національній інфраструктурі геопросторових даних. Наведено практичні кейси створення/оновлення цифрових топографічних карт масштабу 1:50 000 для створення Основної державної топографічної карти України. Призначено для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».
  • Документ
    Геоінформаційний моніторинг [Електронний ресурс]: конспект лекцій
    (КНУБА, 2024) Лазоренко, Надія Юріївна; Кінь, Данило Олексійович
    Розглянуто основні принципи та засади ведення геоінформаційного моніторингу навколишнього природного середовища і техногенних об’єктів та явищ різного територіального охоплення. Основну увагу приділено використанню геоінформаційних систем (ГІС) та дистанційного зондування Землі (ДЗЗ) для оцінки стану і змін навколишнього природного і антропогенного середовищ, управління природними ресурсами та прогнозування екологічних змін. Призначено для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».
  • Документ
    Геодезичні прилади [Електронний ресурс]: конспект лекцій
    (КНУБА, 2024) Лазоренко, Надія Юріївна; Онищук, Володимир Самвелович; Кінь, Данило Олексійович
    Розглянуто теорію електронних методів визначення віддалей, напрямків і кутів, описано сучасні електронні геодезичні прилади і системи, в яких реалізовано ці методи, а саме світловіддалеміри, електронні теодоліти, тахеометри, нівеліри, інтерферометри, лазерні сканери та ін. Під час викладення матеріалу використані і пояснені необхідні поняття та закони з фізики та електроніки. Призначено для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».
  • Документ
    Планування і управління ГІС-проєктами: [Електронний ресурс] : конспект лекцій
    (КНУБА, 2024) Лазоренко, Надія Юріївна; Кінь, Данило Олексійович
    Розглянуто основні поняття та методи планування і управління ГІС-проєктами. Описано нормативно-правове забезпечення щодо розроблення геоінформаційних систем, наведено перелік стандартів зі сфер управління проєктами та географічної інформації. Описано способи та методи планування ГІС-проєктів, побудов і використання графіків, моніторингу за виконанням проєкту. Наведено приклади реалізації ГІС-проєктів. Призначено для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».