Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/105

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Определение параметров пластического резания суглинка
    (КНУБА, 2011) Сукач, М. К.; Филонов, Ю. П.; Новиков, Р. Ю.
    Розглянуто щілинне різання суглинку широким плоским ножем в умовах утворення зони пластичної деформації перед лобовою гранню ножа і умови виникнення її випирання. Визначені максимальний кут різання, при якому виникає ядро ущільнення на ножі, а також тиск на його лобовій поверхні і розмір зони зруйнованого ґрунту.
  • Документ
    Аналіз моделей процесу різання грунту траншейною машиною
    (КНУБА, 2009) Сукач, М. К.; Лисак, С. І.
    Досліджено аналітичні моделі різання ґрунту робочими органами землерийних машин. Розглянуто механізм взаємодії факторів, що впливають на процес роботи машини для розкривання підземних трубопроводів.
  • Документ
    Анализ процесса щелевого резания грунта широким плоским ножом
    (КНУБА, 2012) Сукач, М. К.; Филонов, Ю. П.; Новиков, Р. Ю.
    Проведено чисельний аналіз процесу щілинного різання типового суглинку просторово орієнтованим ножем в умовах природного залягання. Розраховані мінімальний кут різання, що визначає виникнення пластичної деформації ґрунту і максимальний кут, за якого починає формуватися ядро ущільнення на ножі. Встановлені значення тиску на лобовій грані ножа і розміри зони пластичної деформації ґрунту.
  • Документ
    Модель пластической деформации грунта при щелевом резании
    (КНУБА, 2011) Сукач, М. К.; Филонов, Ю. П.; Новиков, Р. Ю.
    Розглянуто модель різання ґрунту в умовах його пластичного деформування перед лобовою гранню ножа і відсутності ядра ущільнення. Визначені діапазон кутів різання за даним типом, умови утворення пластичної зони. Складено основні рівняння процесу; отримано залежності, які зв'язують характеристики ґрунтового середовища з геометричними параметрами ножа.
  • Документ
    Техногенно-екологічні проблеми використання землерийно-транспортної техніки
    (КНУБА, 2015) Сукач, М. К.; Шкабура, Ю.
    Розглянуто стан ґрунтів і водно-повітряного середовища, екологічні вимоги до сучасної техніки. Запропоновано методологію створення екологічно безпечних землерийно-транспортних машин та показники їх безпечної експлуатації. Визначено напрями зменшення техногенного впливу на довкілля та шляхи вирішення екологічних проблем на автотранспорті