Довантажувачі в технології бетону

Ескіз

Дата

2002

Автори

Косминський, І.В.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Актуальність роботи. Підвищення ефективності виробництва та якості бетону, що випускається, зокрема, отримання швидкотвердючих та економічних бетонів є важливою техніко-економічною проблемою технології будівництва будинків та промислових споруд, що пов’язано з використанням щільних бетонів з низьким водоцементним відношенням та невеликими витратами в’яжучого. Разом з тим використання жорстких бетонних сумішей викликає технологічні труднощі, зв’язані з необхідністю їх швидкого та високоякісного ущільнення. Тому виникає необхідність удосконалення обладнання для ущільнення, методів підпору та оптимальних режимів ущільнення, що буде мати позитивний вплив на економію матеріалів та якість і вартість продукції.

Опис

Ключові слова

дослідження вібраційного ущільнення, ущільнення будівельних сумішей, дослідження довантажувачів, кафедра машин і обладнання технологічних процесів

Бібліографічний опис

Косминський І. В. Довантажувачі в технології бетону / І. В. Косминський // Техніка будівництва наук.-техн. журн. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; гол.ред. І. І. Назаренко - Київ, 2002. - №13. - С. 93-95. - Бібліогр. : 3 назви.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset