Факторний аналіз цін на вапно, цемент та гіпс в Україні

Ескіз

Дата

2019

Автори

Скрипник, О. В.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

Ліра-К

Анотація

Одним із ключових факторів сталого розвитку вітчизняних підприємств будіндустрії є їх ефективна цінова політика, а саме визначення справедливої ринкової ціни на свою продукцію, що забезпечить максимізацію прибутків підприємств галузі. Це можливо лише за умови своєчасного прогнозування змін ціни шляхом аналізу відповідних економічних показників. Для цього можна використати певні залежності між цінами на будматеріали та макроекономічними показниками, які прямо чи опосередковано відображають зміни попиту та (або) його собівартості на відповідний будівельний матеріал.

Опис

Ключові слова

кафедра економіки будівництва, ціни на вапно в Україні, факторний аналіз цін, ціни на цемент в Україні, ціни на гіпс в Україні

Бібліографічний опис

Скрипник О. В. Факторний аналіз цін на вапно, цемент та гіпс в Україні / О. В. Скрипник // Ефективні технології в будівництві. Програма та тези доповідей IV Міжнародна науково-технічна конференція, Київ, 27-28 березня 2019 р. / Київ. нац. ун-т буд-ва та архіт., НДІБВ, НДІ ІНБУД : відп. за вип. : Тонкачеєв Г. М., Тугай О. А. – Київ : Ліра-К, 2019. – С. 135 - 136.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced