Виділення споруд на різних етапах санітарної очистки контейнер-обладнання первинного пункут збору. (стаття підготовлена за матеріалами доповіді, зробленої на Всеукраїнській науково-практичній конференції "Сучасні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства України" (м. Запоріжжя, 22-23 березня 2013 р.) та рекомендованої для опублікування її оргкомітетом

Ескіз недоступний
Дата
2013
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Виділено основне обладнання на різних етапах санітарної очистки, а також висвітлено контейнер як споруду (обладнання) первинного пункту збору. Визначено основні конструктивні елементи контейнера за різних способах збору побутових відходів. Приведено класифікацію контейнерів.
Опис
Ключові слова
кафедра міського будівництва, санітарна очистка, побутові відходи, житлово-комунальне господарство, контейнери
Бібліографічний опис
Золотар Л. В. Виділення споруд на різних етапах санітарної очистки контейнер-обладнання первинного пункут збору. (стаття підготовлена за матеріалами доповіді, зробленої на Всеукраїнській науково-практичній конференції "Сучасні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства України" (м. Запоріжжя, 22-23 березня 2013 р.) та рекомендованої для опублікування її оргкомітетом / Л. В. Золотар // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Осєтрін. – Київ : КНУБА, 2013. – Вип. 49. – С. 213 - 218. - Бібліогр. : 8 назв.
Зібрання