Значення числа Люссон-Жирара під час ідентифікації рому

Ескіз недоступний
Дата
2020
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Під час ідентифікації рому і виявлення його фальсифікації проводять визначення числа Люссон-Жирара (суми кислот та ефірів у перерахунку на оцтову кислоту; альдегідів – у перерахунку на ацетальдегід; фурфуролу і вищих спиртів – у перерахунку на аліловий спирт у мг на 100 мл абсолютного алкоголю). У світі всі сорти рому за цим числом поділяють на три групи: вищий (високоефірний) з числом Люссон-Жирара від 550 до 900. Вирізняється порівняно високою екстрактивністю і досить інтенсивним букетом; середній (число Люссон-Жирара – від 450 до 550). Має добре розвинений, виражений та повний смак та доволі сильний специфічний аромат; нижчий (число Люссон-Жирара – від 350 до 450). Відрізняється ніжним, приємним букетом і легким смаком. У випадку, якщо число Люссон-Жирара у напої нижче від 350, можна говорити про наявність фальсифікації рому.
Опис
Ключові слова
кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві, число Люссон-Жирара, ідентифікація, ром, оцтова кислота, ацетальдегід, фальсифікація
Бібліографічний опис
Стефанова О. М. Значення числа Люссон-Жирара під час ідентифікації рому / О. М. Стефанова, О. П. Юдічева, Ю. І. Ковальчук // Маркетингові стратегії, підприємництво і торгівля: сучасний стан, напрямки розвитку : Матеріали Міжнар. наук.-практ. інтернет-конф. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. П. В. Захарченко. − Київ : КНУБА, 2020. – С. 52-54.