Комплексне підвищення ефективності теплозабезпечення містобудівними заходами

Ескіз

Дата

2008

Автори

Атаманчук, Віталій Віталійович

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

В статті обгрунтовано необхідність розгляду системи теплопостачання міста як складного комплексу, мірою оцінки якості якого є багатофакторна система, кожна зі складових якої безпосередньо впливає як на окремі елементи системи, так і на загальне положення рівноваги; визначено основну мету комплексного підвищення ефективності теплозабезпечення в розрізі досягнення збалансованості в системі та контрольованого й узгодженого її розвитку як єдиного цілого з урахуванням особливостей усіх складових елементів; запропоновано поетапну послідовність здійснення містобудівних заходів з оцінкою впливу кожного з них на підвищення енергоефективності і характеристикою можливого ефекту від їх реалізації.

Опис

Ключові слова

теплопостачання міста, системи теплопостачання, енергоефективність, вартість послуг, екологія теплопостачання, кафедра міського господарства

Бібліографічний опис

Атаманчук В. В. Комплексне підвищення ефективності теплозабезпечення містобудівними заходами / В. В. Атаманчук // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Осєтрін. - Київ : КНУБА, 2008. - Вип. 31. - С. 5 - 10. – Бібліогр. : 5 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced