Тенденції розвитку транспортної інфраструктури: як пандемія COVID-19 та повномасштабна війна вплинули на обсяги перевезень комунальним громадським транспортом у Києві

Ескіз

Дата

2024

Автори

Будник А.О.
Бушуєва Н.С.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Управління проєктами розвитку транспортної інфраструктури на стадії планування вимагає їхнього техніко-економічного обґрунтування. Серед інших факторів, для цього потрібно мати дані про попит на громадський транспорт і його динаміку у часі, щоб визначити тенденції – де пасажиропотоки зменшуються, збільшуються або залишаються на одному рівні. Також необхідно враховувати розподіл цих пасажиропотоків серед видів транспорту, які відрізняються за специфікою організації та експлуатації, і зовнішні фактори можуть впливати на кожен з них по-різному.

Опис

Ключові слова

кафедра управління проектами, Транспортна інфраструктура, COVID-19, війна

Бібліографічний опис

Будник А.О., Тенденції розвитку транспортної інфраструктури: як пандемія COVID-19 та повномасштабна війна вплинули на обсяги перевезень комунальним громадським транспортом у Києві / А.О. Будник, Н.С. Бушуєва // Управління проектами у розвитку суспільства.Тема: «Управління проєктами післявоєнної розбудови України»: тези доповідей / відп. за вип. С.Д.Бушуєв. – Київ : КНУБА, 2024. – С. 58 - 61. - Бібліогр.: 4 назви.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced