Особливості державної реєстрації санітарно-захисних зон в Україні

Ескіз недоступний
Дата
2017
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Систематизовано чинні вимоги до реєстрації земельних ділянок та прав на них. Визначено необхідність реєстрації санітарно-захисних зон в Україні, як одного з виду обмеження. На підставі чинного порядку реєстрації земельних ділянок та прав на них розроблені пропозиції щодо процедури державної реєстрації обмежень земельних ділянок у Державному земельному кадастрі та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обмежень в Державному реєстрі прав.
Опис
Ключові слова
кафедра землеустрою і кадастру, державний земельний кадастр, державна реєстрація, санітарно-захисна зона, нерухоме майно, государственный земельный кадастр, государственная реестрация, санитарно-защитная зона, недвижимость, State Land Cadastre, State Registration of Property, buffer zone, real-estate property
Бібліографічний опис
Петраковська О. С. Особливості державної реєстрації санітарно-захисних зон в Україні / О. С. Петраковська, М. В. Трегуб, Ю. Є. Трегуб // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Осєтрін. – Київ : КНУБА, 2017. – Вип. 64. – С. 297-305. - Бібліогр. : 12 назв.
Зібрання