Теплові процеси та теплотехнічне обладнання хімічних підприємств: методичні вказівки до виконання лабораторних робіт

Ескіз

Дата

2023

Автори

Азутов, Володимир Павлович
Троян, Вячеслав Васильович
Смешко, Володимир Володимирович

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Містять загальні положення, завдання та послідовність виконання лабораторних робіт щодо визначення параметрів теплових і массообмінних процесів в установках для теплової обробки будівельних матеріалів та виробів, що мають місце у теплотехнічних агрегатах технології тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів. Призначено для студентів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» спеціалізації «Новітні технології та дизайн сучасних стінових та оздоблювальних матеріалів».

Опис

В авторській редакції.

Ключові слова

процеси теплові, обладнання теплотехнічне, обладнання хімічних підпиємств, кафедра технології будівельних конструкцій і виробів

Бібліографічний опис

Теплові процеси та теплотехнічне обладнання хімічних підприємств : методичні вказівки до виконання лабораторних робіт : для студентів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» спеціалізації «Новітні технології та дизайн сучасних стінових та оздоблювальних матеріалів» / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; укладачі : В. В. Троян, В. П. Азутов, В. В. Смешко. - Київ : КНУБА, 2023. - 28 с. - Бібліогр. : с. 27.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset