Розрахунки гідротехнічних споруд з використання програмного комплексу GeoStudio : методичні вказівки до виконання лабораторних робіт

Ескіз

Дата

2024

Автори

Величко, Світлана Віталіївна
Дупляк, Олена Віталіївна

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Містить загальні положення фільтраційних розрахунків, розрахунків стійкості укосу й осадження ґрунтових споруд та послідовність виконання розрахунків на програмному комплексі GeoStudio: Seep/W, Slope/W, Sigma/W – аналіз результатів розрахунків та список літератури. Призначено для студентів спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «Гідротехнічне будівництво» та 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».

Опис

Ключові слова

кафедра водопостачання та водовідведення

Бібліографічний опис

Розрахунки гідротехнічних споруд з використання програмного комплексу GeoStudio : методичні вказівки до виконання лабораторних робіт : для студентів спеціальностей192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «Гідротехнічне будівництво» та 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; укладачі : С. В. Величко, О. В. Дупляк. – Київ : КНУБА, 2024. – 44 с. : іл. - Бібліогр. : с. 42-43.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced