Розроблення та оформлення кваліфікаційної роботи на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» : методичні вказівки до виконання кваліфікаційної роботи бакалавра

Ескіз

Дата

2024

Автори

Осетрін, Микола Миколайович
Васильєва, Ганна Юріївна
Міщенко, Олена Дмитрівна
Золотар, Людмила Вячеславівна
Михайлик, О. О.
Маляр, Віталій Анатолійович

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Розглянуто вимоги до структури, змісту, оформлення та організації процесу виконання та захисту кваліфікаційної роботи бакалавра. Призначено для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», які навчаються за освітньою програмою «Міське будівництво та господарство».

Опис

Ключові слова

кафедра міського будівництва

Бібліографічний опис

Розроблення та оформлення кваліфікаційної роботи на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» : методичні вказівки до виконання кваліфікаційної роботи бакалавра : для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», які навчаються за освітньою програмою «Міське будівництво та господарство» / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; укладачі : М. М. Осетрін, Г. Ю. Васильєва, О. Д. Міщенко, Л. В. Золотар, О. О. Михайлик, В. А. Маляр. – Київ : КНУБА, 2024. − 27с. - Бібліогр. : с. 23-25.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced