Роль просторових даних у реалізації інфраструктурних проєктів на прикладі організації дорожнього руху територіальних громад

Ескіз

Дата

2024

Автори

Веренич О.В.
Безшапкін С.М.
Васильєв І.А.
Тимченко С.І.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

В реалізації системних реформ значну роль відіграють інфраструктурні проєкти. Складність, унікальність, вартість, соціальне та економічне значення інфраструктурних проєктів обумовлюють певні особливості їх реалізації в порівнянні із іншими проєктами. Зазначимо, що деякі особливості управління інфраструктурними проєктами залишаються недостатньо вивченими або зовсім нерозглянутими, що в умовах військової агресії проти України, зростання потреб обороноздатності країни, воєнної і повоєнної відбудови територіальних громад потребує вивчення та врахування у поточній управлінській діяльності.

Опис

Ключові слова

кафедра управління проектами, дорожній рух, просторові дані, інфраструктурні проєкти

Бібліографічний опис

Роль просторових даних у реалізації інфраструктурних проєктів на прикладі організації дорожнього руху територіальних громад / О.В. Веренич, С.М. Безшапкін, І.А. Васильєв, С.І Тимченко. // Управління проектами у розвитку суспільства.Тема: «Управління проєктами післявоєнної розбудови України»: тези доповідей / відп. за вип. С.Д.Бушуєв. – Київ : КНУБА, 2024. – С. 86 - 90.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced