Впорядкування та інформаційна актуалізація історико-культурних та природних ресурсів Львівського Передкарпаття як передумова розвитку туризму

Ескіз

Дата

2019

Автори

Дністрянська, Наталія Іванівна

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

Бескиди

Анотація

Львівське Передкарпаття охоплює територію Дрогобицького, Самбірського, Старосамбірського та Стрийського адміністративних районів, які розташовані на межі рівнинної та гірської місцевості. Його заселення і культурний розвиток завжди були пов’язані як з прилеглими рівнинними територіями, так і з особливостями освоєння гірської місцевості. На сьогодні сільська місцевість Львівського Передкарпаття є найбільш густозаселеною, тут знаходиться чимала кількість природних та історико-культурних ресурсів. Разом з тим, враховуючи сучасну економічну ситуацію, це найбільш депресивна частина області.

Опис

Ключові слова

розвиток туризму, туристичні ресурси, активізація туризму

Бібліографічний опис

Дністрянська Н. І. Впорядкування та інформаційна актуалізація історико-культурних та природних ресурсів Львівського Передкарпаття як передумова розвитку туризму / Н. І. Дністрянська // Регіональна політика : історія, політико-правові засади, урбаністика, просторове планування, архітектура : зб. наук. праць : в 2 ч. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; редкол. : П. М. Куліков (голова) [та ін.]. – Київ ; Тернопіль : Бескиди, 2019. - Вип. 5, ч. 2 : П'ята міжнародна наук.- практ. конф., Київ, 22 листопада 2019 р. - С. 134 - 138. - Бібліогр. : 4 назви.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced