Що спільного в процесі утворення територіальних громад як групових систем розселення на локальному рівні з політикою та реформами?

Ескіз

Дата

2017

Автори

Яценко, В. О.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

В статті проаналізовано особливості реформи адміністративного характеру в Україні за період ХХ – початок ХХІ століття. Виділено чотири основні етапи, які формували парадигму необхідності соціальних, економічних та політичних змін. Визначено роль та особливості містобудівної діяльності кожного етапу. Звернено увагу на можливі ризики та негаразди поквапливих процесів без урахування системних наукових фахових розробок.

Опис

Ключові слова

адміністративні зміни, територіальна громада, групова система населених місць, містобудівна діяльність, періоди та етапи реформ, реформи, кафедра ландшафтної архітектури

Бібліографічний опис

Яценко В. О. Що спільного в процесі утворення територіальних громад як групових систем розселення на локальному рівні з політикою та реформами? / В. О. Яценко // Сучасні проблеми архітектури та містобудування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Дьомін. - Київ : КНУБА, 2017. - Вип. 48. - С. 342 - 352. - Бібліогр : 6 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced