Проблеми оновлення історичного міського середовища

Ескіз недоступний
Дата
2017
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
В статті розглядаються питання гармонічного оновлення історичного міського середовища. Визначені принципи проведення нового будівництва в сформованому історичному середовищі. Показаний контекстуальний підхід як основа для здійснення грамотного реконструктивного втручання, збереження традицій та привнесення нового в історично складене, вибору нової функції та формоутворення для нових будівель, що мають вписатися і доповнити історичну ситуацію. Запропоновані теоретичні висновки детально проілюстровані на прикладі проекту оновлення забудови історичного кварталу на Подолі в Києві.
Опис
Ключові слова
оновлення, контекст, історичне міське середовище, якісний публічний простір, енергоефективні технології, кафедра інформаційних технологій в архітектурі
Бібліографічний опис
Лещенко Н. А. Проблеми оновлення історичного міського середовища / Н. А. Лещенко // Сучасні проблеми архітектури та містобудування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Дьомін. - Київ : КНУБА, 2017. - Вип. 49. - С. 152 - 157. - Бібліогр. : 3 назви.
Зібрання