Формування спорткомплексів з веслувального слалому в системі міських водойм та прибрежних територій м.Києва

Ескіз недоступний
Дата
2016
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Дане дослідження показує зв'язок наявних водних ресурсів міста Києва з можливістю формування центрів з веслувального слалому та інших видів спорту на бурхливій воді. Світовий досвід будівництва та експлуатації водних об’єктів показав, що спорткомплекси з веслувальним каналом у складі можна створити будь-якої конфігурації та за будь-яких умов з урахуванням вимог для проведення змагань. Відзначається, що близькість міського утворення та річки є найкращим поєднанням для існування спортивного центру. Крім того, в статті акцентовано на важливій ролі розвитку спорту в соціокультурних процесах містян.
Опис
Ключові слова
кафедра архітектурного проектування цивільних будівель і споруд, спорткомплекс з веслувального слалому, веслувальний канал, веслувальний слалом, міські водойми, Київ
Бібліографічний опис
Полтавцева О. В. Формування спорткомплексів з веслувального слалому в системі міських водойм та прибрежних територій м.Києва / О. В. Полтавцева // Сучасні проблеми архітектури та містобудування : наук.-техн. сб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Дьомін. - Київ : КНУБА, 2016. - Вип. 46. - С. 434-438. - Бібліогр : 13 назв.
Зібрання