Формування спорткомплексів з веслувального слалому в системі міських водойм та прибрежних територій м.Києва

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2016
Автори
Полтавцева, О. В.
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Дане дослідження показує зв'язок наявних водних ресурсів міста Києва з можливістю формування центрів з веслувального слалому та інших видів спорту на бурхливій воді. Світовий досвід будівництва та експлуатації водних об’єктів показав, що спорткомплекси з веслувальним каналом у складі можна створити будь-якої конфігурації та за будь-яких умов з урахуванням вимог для проведення змагань. Відзначається, що близькість міського утворення та річки є найкращим поєднанням для існування спортивного центру. Крім того, в статті акцентовано на важливій ролі розвитку спорту в соціокультурних процесах містян.
Опис
Ключові слова
кафедра архітектурного проектування цивільних будівель і споруд, спорткомплекс з веслувального слалому, веслувальний канал, веслувальний слалом, міські водойми, Київ
Бібліографічний опис
Полтавцева О. В. Формування спорткомплексів з веслувального слалому в системі міських водойм та прибрежних територій м.Києва / О. В. Полтавцева // Сучасні проблеми архітектури та містобудування : наук.-техн. сб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Дьомін. - Київ : КНУБА, 2016. - Вип. 46. - С. 434-438. - Бібліогр : 13 назв.
Зібрання