Проєктування метеорологічної та астрономічної обсерваторії, як елемент відновлення гірської екосистеми гори Піп-Іван Чорногірський Закарпатьскої області
Вантажиться...
Файли
Дата
Автори
Бабінцева, Анастасія
Зінов’єва, Олена
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Проєкт метеорологічної та астрономічної обсерваторії на горі Піп-Іван Чорногірський в Закарпатській області спрямований на відновлення гірської екосистеми. Обсерваторія поєднує наукові дослідження клімату та астрономії з екологічним відновленням, сприяючи збереженню біорізноманіття та сталому розвитку регіону. В умовах змін клімату та втрати природних ресурсів, проєкт допоможе покращити стан екосистеми, підтримуючи її стійкість та природні процеси в Карпатському регіоні.
Опис
Бібліографічний опис
Бабінцева А. Проєктування метеорологічної та астрономічної обсерваторії, як елемент відновлення гірської екосистеми гори Піп-Іван Чорногірський Закарпатьскої області / А. Бабінцева, О. Зінов’єва // Build-Master-Class-2024 : International scientific–practical conferenceof young scientists, Kyiv, 05-07 november 2024 / Kyiv national university of construction and architecture (KNUCA); chief editor: V. I. Skochko. – Kyiv : KNUCA, 2024. - С. 57 – 58. – Бібліогр. : 5 назв.