Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Концептуально-методичні аспекти архітектурно-планувальної організації зупиночно-призупиночних територій міст
    (КНУБА, 2019) Товбич, В. В.; Куліченко, Н. В.; Сисойлов, М. В.
    Розглядаються загально-методичні питання, що стосуються проблем та засад формування зупиночно-призупиночних територій міст та поселень різного рівня ієрархії – як самостійних структурних одиниць сучасного середовища життєдіяльності населення. При цьому за основу формування новітньої концепції зупинично-призупиночних територій береться узагальнений варіаційний системний (варіаційно-демоекосистемний) підхід, що варіаційно узагальнює демоекосистемний підхід, уперше введений у науку проф. Лавриком Г.І. на випадок цілеспрямованого обґрунтування, формування та архітектурно-планувальної організації зупиночно-призупиночних територій міст та поселень різного рівня ієрархії.
  • Документ
    Фактори порушення екосистеми штучних водойм міста Києва
    (КНУБА, 2018) Юрковець, О. С.; Приймаченко, О. В.
    Розглянуто основні причини і передумови порушення екосистеми штучних водойм міста Києва. Визначено пріоритетні напрямки досліджень та заходів по запобіганню виникнення сукцесійних процесів.
  • Документ
    Фактори впливу та етапи формування навчальних комплексів на складному рельєфі
    (КНУБА, 2017) Карбан, А. А.
    висвітлюється проблема сучасного стану освітніх закладів України, аргументується потреба в їхньому реформуванні. Розглядається вплив факторів при створенні шкільних комплексів на територіях зі складним рельєфом в Україні. Виділяється черговість етапів формування, що базуються на визначених чинниках
  • Документ
    Екологічний підхід у регулюванні містобудівних систем
    (КНУБА, 2013) Приймаченко, О. В.
    Розглянута основна проблема,пов’язана із швидкими темпами росту урбанізації, - стан екологічної ситуації міського середовища. Запропонована до розгляду модель регулювання містобудівних систем, як механізм управління урбанізаційними процесами.
  • Документ
    Світовий досвід організації та охорони прибережних зон
    (КНУБА, 2015) Михайлик, О. О.
    Розглянуто комплексні програми збереження та розвитку прибережних зон, реконструкцій прибережних територій в світовій практиці містобудування.