Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Нанотехнологии и защита бетона от биоповреждения
    (КНУБА, 2014) Малкин, Е. С.; Журавська, Н. Е.
    Розглянуто досягнення нанотехнології в будівництві. Проаналізовано шкідливі впливи будівельних матеріалів і вплив забруднень на життєдіяльність людини. Авторами запропонована гіпотеза, яка знайшла підтвердження з використанням методу захисту бетону від біопошкоджень.
  • Документ
    Сучасні методи захисту бетона та залізобетону від біопошкодження
    (КНУБА, 2014) Гоц, В. І.; Малкін, Е. С.; Журавський, О. Д.; Журавська, Н. Є.
    Проаналізовано шкідливі впливи будівельних матеріалів на безпечне виробниче середовище людини. Авторами представлена гіпотеза, з використанням омагніченої води в якості активатора, пластифікатора, яка знайшла підтвердження для використання методу захисту бетону від біопошкоджень.
  • Документ
    Енергоресурсоекологозберігаючі технології для підвищення захисту від біопошкодження будівельних конструкцій та матеріалів
    (КНУБА, 2016) Журавська, Н. Є.
    Агресивне середовище (специфіка виробництва), яке створює мікроклімат, не тільки змінює умови безпеки життєдіяльності людини, але й негативно впливає на будівельні матеріали, викликаючи їхнє біологічне пошкодження. Наведені результати вирішення технологічно-екологічної проблеми підвищення захисту від біологічного пошкодження бетону. Однією з перспективних технологій для захисту від біологічного пошкодження є виготовлення бетону з використанням омагніченної води.