Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 13
  • Документ
    Перспективи розвитку системи технічного обслуговування легкового індивідуального автомобільного транспорту в містах Украіни
    (КНУБА, 2012) Петруня, О. М.
    Представлено аналіз розвитку ринку автосервісу в Україні. Проведено аналіз продажу нових легкових автомобілів за марками на території України за 2009-2011 роки. Встановлені фактори, що впливають на якості послуг з технічного обслуговування. Виділені перспективи розвитку СТО.
  • Документ
    Аналіз дисертаційних робіт, захищених у спеціалізованій вченій раді Д 26.056.09 у 2009 – 2012 рр.
    (КНУБА, 2012) Ісаєв, О. П.; Погорєдьцев, В. М.; Чередніченко, П. П.
    Надана інформація про захищені дисертації у спеціалізованій вченій раді Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за спеціальностями “Містобудування та територіальне планування”, “Геодезія, фотограмметрія та картографія”, “Кадастр та моніторинг земель” в період з 2009 по 2012 роки.
  • Документ
    Аналіз дисертаційних робіт, захищенних у спеціалізованій вченій раді Д 26.056.09 у 2006 – 2008 рр.
    (КНУБА, 2009) Ісаєв, О. П.
    Надана інформація про захищені дисертації у спеціалізованій вченій раді Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за спеціальностями “Містобудування та територіальне планування”, “Геодезія”, “Кадастр та моніторинг земель” в період з 2006 по 2008 роки.
  • Документ
    Моделювання напрямків пересування студентів на прикладі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА)
    (КНУБА, 2010) Рейцен, Е. О.; Берлог, О. І.
    В статті був проведений аналіз з використання МПТ студентами, для встановлення розподілу кореспонденцій студентів за видами МПТ, на зв’язках між транспортними районами Києва та місцем навчання КНУБА. Проаналізовані величини витрат часу при використанні МПТ від місця проживання до місця навчання (КНУБА), та зроблені висновки.
  • Документ
    Аналіз будівельно-технологічних характеристик житлових будинків перших масових серій в Україні
    (КНУБА, 2010) Осипов, О. Ф.; Тугай, Я. Б.
    В даній статті ми можемо отримати інформацію про конструктивні сис теми та схеми крупнопанельних будинків перших масових серій в Україні. Та кож тут розглядаються конструкції та вироби, з яких споруджувалися ці бу динки та наведені конструктивні вирішення в табличній формі.
  • Документ
    Аналіз містобудівної ситуації розташування храмів Києва
    (КНУБА, 2009) Бачинська, О. В.
    В статті розглядається історичне спрямування розвитку Києва, як сакрального центру, особливості формування міста у ХІХ ст., характеристики розвитку у ХХ ст. і повернення до історичної орієнтації у ХХІ ст. Виділені три містобудівні зони, в кожній з яких присутні своєрідні типи храмів та принципи їх розташування, що впливає на процес будівництва нових храмових споруд та відродження втрачених у наш час.
  • Документ
    Аналіз роботи домкратних пристроїв, які використовуються для монтажу покрить великих розмірів
    (КНУБА, 2011) Черненко, Костянтин Віталійович; Глущенко, Ірина Вікторівна
    Виконаний аналіз роботи двох гідродомкратних пристроїв на рівні патен- тів, які можуть бути застосовані для розробки нових технологій монтажу великогабаритних конструкцій одноповерхових будинків і споруд на значну ви- соту, коли традиційні методи стають економічно невигідними.
  • Документ
    Кладовища Києва: втрачена історична спадщина
    (КНУБА, 2010) Бачинська, О. В.
    Розглядаються причини руйнування матеріальної історичної спадщини Києва та наслідки цього для сучасного життя міста; характеристики історичних кладовищ Києва і їх значення для отримання історичної інформації; масштаби нищення міських кладовищ і аналіз цього процесу за різними характеристиками.
  • Документ
    Аналіз автоматизованого будівництва багато поверхових житлових громадських будинків і споруд в Японії
    (КНУБА, 2014) Черненко, К. В.
    На основі використаних наукових джерел японських дослідників і будівельників зроблена спроба проаналізувати і визначити позитивні напрямки роз витку нового напрямку у будівництві технології автоматизованого зведення багатоповерхових будинків.
  • Документ
    Аналіз зарубіжних моделей управління в області збереження історичних комплексів
    (КНУБА, 2014) Корнєва, О. В.
    Проаналізовано державні моделі управління в області збереження історичної спадщини у різних країнах. Визначено спільні риси, переваги та недоліки декількох моделей, необхідні для подальшого формування оптимальних рішень управління.