Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 13
  • Документ
    Досвід містобудівної охорони пам’яток у Німеччині
    (КНУБА, 2010) Матій, О. В.; Плешкановська, А. М.
    В статті розглянуті проблеми збереження історико-культурної спадщини як основи успішного розвитку країни. На прикладі досвіду Німеччини висвітлено основні напрями діяльності місцевих органів влади з цього питання.
  • Документ
    Этапы развития г. Шанхай в ХХ веке
    (КНУБА, 2010) Лю Синь
    Чтобы изучить как идеология, торговая деятельность и т.д. повлияли на градостроительство Шанхая после КНР. Описывает, как китайские градостроители улучшили уровень жизни путем исправления ошибок, которые были сделаны европейцами. Анализ образования города Шанхай, его городов-спутников и режим их развития.
  • Документ
    Этапы развития г. Шанхай ХІІІ-ХІХ вв.
    (КНУБА, 2010) Лю Синь
    В результате исследования исторического опыта, международной торговой деятельности, войн, культурных, религиозных и других факторов, в Китае и странах Европы в 18-19 веке. Чтобы понять внутренние отношения между деятельностью человека и городским развитием.
  • Документ
    Поселковое строительство – одно из направлений решения жилищной проблемы промышленных районов в 20-30 годы
    (КНУБА, 2014) Яценко, В. А.
    Рассмотрены основные положения становления теории и практики поселкового строительства в 20-30-х годах ХХ века на примере промышленного региона Донбасса. Определены основные принципы и приемы планировочных предложений поселков, характера застройки. Сформулированы основные градостроительные требования выработанные в 20-30-х годах, которые стали ключевыми для дальнейшего развития поселкового строительства.
  • Документ
    Зональна симетризація поліцентричної структури міста
    (КНУБА, 2012) Панченко, Оксана Олександрівна
    В статті класифіковані принципи зональної симетризації міської тканини.
  • Документ
    Завдання й заходи інженерної підготовки територій на різних стадіях містобудівного проектування та обслуговуючі організації і підприємства
    (КНУБА, 2015) Сингаївська, О. І.; Рудник, Д. В.
    Розглянуто інженерну підготовку території як один з найважливіших елементів благоустрою території в сфері містобудування та планування населених пунктів на стадіях Генерального Плану та Детального Плану Території.
  • Документ
    Особливості містобудівних рішень енергоефективної житлової забудови в умовах холодного клімату
    (КНУБА, 2015) Кащенко, Т. О.; Асланян, В. Е.; Казаков, Д. О.; Уваров, В. О.
    Розглянуто особливості містобудівних та архітектурно – просторових прийомів формування енергоефективного житла в умовах холодного клімату. Реалізація окремих прийомів проектування житлової групи в складних природно-кліматичних умовах продемонстровано на проектній пропозиції, розробленій відповідно до умов конкурсу «Ізовер. Мультикомфортний будинок. Житло в холодному кліматі. Астана, Казахстан».
  • Документ
    Здійснення державного контролю (нагляду) за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності
    (КНУБА, 2016) Тригуб, Р. М.
    Розглянуто основні проблеми здійснення державного контролю (нагляду) за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.
  • Документ
    Параметричні методи вирішення хаотичної забудови Києва
    (КНУБА, 2016) Цуман, К. М.
    Розглядаються основні принципи алгоритмічного створення архітектурного середовища та архітектурних об’єктів, принципи формування терміну та його засади. Розглядаються недосконалості систем на даний момент, та пріоритетні напрями розвитку.
  • Документ
    Групова система населених місць, еволюція формування поняття
    (КНУБА, 2017) Яценко, В. О.
    Розглянуто формування поняття терміну «групова система розселення», наведено концептуальні пропозиції архітекторів з позиції освоєння території як окремого виду містобудівної науково-проектної документації.