Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Чинники, що впливають на міську індивідуальну малоповерхову забудову, що росте, з зоною підприємницької діяльності
    (КНУБА, 2010) Бачинська, Л. Г.; Запорожченко, О. Ю.
    Розглянуто чинники, що визначають архітектуру індивідуального малоповерхового міського житла із зоною підприємницької діяльності, розташованої на ділянці, яке повинно змінюватися відповідно до динаміки потреб родини.
  • Документ
    Фактори, що впливають на формування та примагістральних територій кільцевих доріг
    (КНУБА, 2015) Щедра, М. В.
    Розглядаються фактори, що впливають на функціонально-планувальну та архітектурно-просторову організацію примагістральних територій кільцевих доріг. Виділено та розглянуто основні групи цих факторів: соціально-економічні, природно-кліматичні, інженерно-технічні та естетичні.
  • Документ
    Параметризация строительно-технологических характеристик объектов реконструкции
    (КНУБА, 2013) Осипов, А. Ф.
    Изложены основы параметризации строительно-технологических характеристик объектов реконструкции, позволяющей выполнить формализацию факторов при построении моделей.
  • Документ
    Фактори, що визначають вимоги організації та розміщення первинних пунктів збору для житлової території міста
    (КНУБА, 2014) Золотар, Л. В.
    Виділення та обґрунтування факторів, що впливають на санітарну очистку, як необхідний етап для подальшого визначення вимог щодо організації санітарної очистки на житлових територіях.
  • Документ
    Фактори впливу на формування земельних ділянок міжнародних автомобільних транспортних коридорів
    (КНУБА, 2017) Петраковська, О. С.; Ємець, О. А.
    Узагальнено та структуризовано чинники, що впливають на формування земельних ділянок міжнародних автомобільних транспортних коридорів. Виділено шість основних груп факторів: природні, законодавчо-нормативні, просторові, економічні, соціальні та екологічні. Група законодавчо- нормативних чинників представлена двома складовими: міжнародним регулюванням і національним.
  • Документ
    Структурний аналіз екологічно небезпечних факторів будівельного виробництва. Джерела забруднення
    (КНУБА, 2018) Осипова, А. О.
    Викладено результати структурного аналізу факторів будівельного виробництва, що негативного впливають на навколишнє середовище. Представлення будівельного виробництва як здвоєних процесів перетворення матеріальних елементів і елементів природних або урбанізованих ландшафтів, дозволило структурувати фактори негативного впливу за такими категоріями: природа виникнення, характер, вид і спосіб забруднення або зміни довкілля. Розроблена структура головних джерел забруднення та негативного впливу процесів буді¬вництва на довкілля.
  • Документ
    Климатический фактор влияющий на формирование торгово-развлекательных комплексов
    (КНУБА, 2018) Алимадад, Солтани Али
    Клімат одна з найважливіших чинників, які впливають на формування функціонально-планувальних та архітектурно-просторових вирішень торговорозважальних комплексів (ТРК). У статті серед факторів, що впливають на формування архітектури всіх будівель можна виділити дві значні групи: основні та додаткові фактори. До основних (тобто універсальних, що впливають на архітектуру будівель всіх типів) можна віднести: соціальноекономічні, природно-кліматичні та містобудівні фактори. Природа і клімат Ірану характеризуються своєю різноманітністю і навіть різким контрастом. Тому, виходячи з температурно-вологісного режиму і режиму інсоляції, інтенсивності опадів і переважаючих сезонних вітрів в роботі виділені шість характерних природно-кліматичних зон (ПКЗ): 1 зона вологого субтропічного клімату (південне узбережжя Каспійського моря); 2 зона гірсько-степового і гірсько-лісового клімату (західний Іран); 3 зона гірського напівпустельного клімату (північний і північно-східний Іран); 4 зона гірського сухого субтропічного клімату (південний Іран); 5 зона клімату субтропічних пустель (Іранське нагір'я і Горган-Атрекская незмінність); 6 зона клімату південних і субтропічних пустель (набережна Перської і Оманської затоки). Виходячи з цього можна ефективно формувати архітектуру ТРК, а також здійснювати реконструкцію і реновацію ринків і ринкових площ Ірану. В статті автор детально розглядає вплив кожної кліматичної зони на формування архітектури торгово-розважальних комплексів.