Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Визначення НДС рідкого діелектрика під дією електростатичного поля
    (КНУБА, 2010) Плоский, В. О.; Скочко, В. І.
    В даній роботі розглядається дія пондеромоторних (механічних) сил електростатичного поля на середовище (діелектрик) із слабко вираженими пружними властивостями, такими як рідини, наприклад.
  • Документ
    Застосування скінченно-різницевих співвідношень для нерівномірного розбиття в процесі моделювання роботи палі в ґрунті
    (КНУБА, 2011) Скочко, В. І.; Скочко, Л. О.
    В роботі розглядаються деякі принципи та алгоритми застосування методу скінченних різниць в процесі визначення НДС палі у складі підпірної стіни (ПС), при умові нерівномірності розбиття досліджуваної конструкції .
  • Документ
    Рівняння параметрів стану та положення в’язі, що сполучає вільний та закріплений вузли сітчастої структури
    (КНУБА, 2014) Скочко, В. І.
    Розглядаються принципи побудови рівнянь взаємозв’язку між геометричними й фізичними параметрами в’язей дискретної моделі сітки та параметрами польових структур, які на неї діють, при умові, що дані в’язі з’єднують рухомі та базові (задані як крайові умови) вузли моделі.
  • Документ
    Дискретна візуалізація плоских кривих, заданих функціями у неявній формі
    (КНУБА, 2017) Скочко, В. І.
    Розкриваються базові принципи побудови дискретних образів плоских кривих ліній, рівняння яких записані у неявній формі. В контексті вирішення даної проблеми виконується порівняльний аналіз спеціального алгоритму застосування методу скінченних різниць у поєднанні з базовими співвідношеннями диференціальної геометрії, а також алгоритму побудови дискретної математичної моделі деякої сітчастої структури на площині з подальшим системним корегуванням форми цієї моделі шляхом перерозподілу величин параметрів жорсткості її ланок. Корегування здійснюється таким чином, щоб у результаті координати кожного із наперед визначеної множини вузлів дискретної моделі задовільнили відомому рівнянню плоскої кривої. Також проаналізовані переваги запропонованого підходу перед чисельним методом скінченних різниць.
  • Документ
    Формування дискретних образів замкнених кривих на основі моделей з наперед заданою топологією
    (КНУБА, 2018) Скочко, В. І.
    Демонструється спосіб розрахунку координат дискретних каркасів плоских замкнених кривих, функції яких задані явним або неявним способом. Для цього використовуються дискретні інтерпретаційні моделі сітчастих структур, що мають наперед задані топологічні ознаки та змінюють форму під впливом регульованих векторних навантажень.
  • Документ
    Інтегровані енергоефективні технології в архітектурі та будівництві: Енергоінтеграція-2018
    (КНУБА, 2018) Плоский, В. О.; Скочко, В. І.
    25-27 квітня 2018 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані енергоефективні технології в архітектурі та будівництві: «Енергоінтеграція-2018». У конференції прийняли участь вітчизняні та закордонні вчені, докторанти, аспіранти й студенти вищих навчальних закладів, практикуючі архітектори, конструктори, інженери та будівельники, провідні фахівці комунальних підприємств та компанійвиробників енергоефективних будівельних матеріалів, виробів, конструкцій і обладнання, як будівельно-технологічного, так і інженерного, в тому числі альтернативних джерел енергії. Цього року учасники конференції представляли Україну, Польщу та Німеччину. Загалом, за вісім років проведення конференції у ній приймали участь спеціалісти з понад десяти країн Європи та Азії.