Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/105

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Дослідження геометричних, силових та енергетичних параметрів динамічного бурового обладнання з віброзбудником крутильних коливань
    (КНУБА, 2009) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.
    Наведені конструкція та особливості роботи обертача бурильного обладнання з планетарним віброзбудником крутильних коливань (які приводяться до дії одним двигуном) для розробки міцних грунтів.
  • Документ
    Аналіз та визначення динамічних характеристик планетарного механізму обертальника бурильного обладнання
    (КНУБА, 2009) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.
    Наведена конструкція та аналіз роботи обертальника бурильного обладнання з планетарним механізмом, об’єднаним з віброзбудником крутильних коливань. Розроблена методика визначення основних параметрів, побудовані діаграми зміни кругового пересування центрів дебалансів, швидкості,прискорення, збуджуючої сили.
  • Документ
    Розробка та визначення конструктивних параметрів спеціального бурильного обладнання для роботи в складних грунтах
    (КНУБА, 2011) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.; Конопат, О. П.
    В статті наведено результати досліджень по створенню робочих органів бурильних машин для буріння свердловин в складних грунтах. Запропонована конструкція грунторуйнівної частини - спірального бура оснащеного косокутними або двогранними різцями та подані рекомендації по визначенню параметрів розвантажувального пристрою та шнека ківшового бура.
  • Документ
    Визначення кінематичних та геометричних параметрів бурильного обладнання з роздільним обертанням складових різальної частини робочого органа
    (КНУБА, 2011) Смірнов, В. М.; Головань, В. П.; Олексіва, А. Я.
    В статті наведені результати досліджень по створенню нової конструкції лоптевого робочого органа бурильних машин. Запропонована нова конструкція бурильного обладнання з планетарним обертальником і двома співвісними вихідними валами, що забезпечують роздільне обертання за різних швидкостей внутрішньої та зовнішньої складових частин робочого органа. Це дає змогу забезпечити більш рівномірне навантаження на різці, що працюють на різній відстані від центра робочого органа та підвищити ефективність процесу буріння.
  • Документ
    Кінематичний аналіз комбінованого ківшево-шнекового бурильного обладнання для півзв'язних грунтів
    (КНУБА, 2013) Смірнов, В.; Головань, В.; Старовойтенко, Д.
    Наведено результати досліджень по створенню нової конструкції комбінованого ківшово-шнекового робочого органа бурильних машин для буріння свердловин в складних півзв'язних ґрунтах. Робочий орган складається із Двох співвісних частин - кільцевого та спірального (або лопатевого) бура суцільного буріння, кожен з яких обладнаний шнеком. Руйнування і транспортування ґрунту із свердловини здійснюється одночасно двома складовими частинами робочого органа, що дає змогу підвищити продуктивність буріння і транспортування.
  • Документ
    Кільцевий бур з кулачковим двопрофільним кернопідрізним пристроєм
    (КНУБА, 2014) Смірнов, В.; Головань, В.; Кривенда, В.
    Наведено рекомендації по конструюванню нового кільцевого робочого органа бурильних машин з кернопідрізним кулачковим пристроєм. Робочий орган складається із кільцевого бура, в нижній частині якого над грунторуйнівним вінцем монтуються кулачкові двопрофільні пристрої, що, врізаючись в грунт при зворотному обертанні, відокремлюють та захоплюють керн. Використання кулачкових кернопідрізних пристроїв нової конструкції забезпечує можливість прискорення процесу підрізання та видалення із свердловини керна, та підвищує продуктивність буріння.
  • Документ
    Дослідження та розробка конструкції обертача бурильного обладнання з дебалансним вібратором просторової дії
    (КНУБА, 2015) Смірнов, В.; Головань, В.
    Наведена конструктивна схема та аналіз роботи обертача бурильного обладнання динамічної дії для буріння міцних грунтів з планетарним механізмом та віброзбудником вертикальних та крутильних коливань. Розроблена методика визначення основних параметрів, побудована картина швидкостей, схема та діаграма роботи дебалансів.