Мифологизация городской среды как базовый метод по моделированию ее духовности

Ескіз

Дата

2018

Автори

Арзили, А. Ю.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Наукове дослідження присвячене методу міфологізації міського середовища, який забезпечить формування інформації, необхідної для духовних потреб людини в міському середовищі за принципом психологічного гомеостазу і підтримки його сприятливого емоційного зв'язку з міським середовищем. Застосування до міського середовища моделі системи просторових сенсів – палімпесту, дозволить виявити багатство і багатогранність генетичної пам'яті нації, що надає благотворний вплив як на генетичну пам'ять міського середовища так і на соборність нації.

Опис

Ключові слова

кафедра міського будівництва, міське середовище, духовність середовища, міський фольклор, міф, психологічний гомеостаз, міфологізація, наратив, генетичний і синтетичний наратив, генетична пам'ять нації, генетична пам'ять середовища

Бібліографічний опис

Арзили А. Ю. Мифологизация городской среды как базовый метод по моделированию ее духовности / А. Ю. Арзили // Сучасні проблеми архітектури та містобудування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Дьомін. - Київ : КНУБА, 2018. - Вип. 50. - С. 125 - 132. - Бібліогр. : 8 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced