Використання двигуна Стірлінга для промислового глибоководного видобування поліметалевих конкрецій в океані

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2015
Автори
Баранов, Юрій
Косминський, Ігор
Мельниченко, Микита
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
У статті проаналізовано існуючі конструкції двигуна Стірлінга для підводного буріння. Модифікація традиційного двигун Стірлінга полягає в тому, щоб повністю замінити вид палива (бензин, газ, дизельне паливо та ін.) і паливну систему для роботи на хімічному паливі, а також модифікувати конструкцію з додаванням вакуумної герметичності і агрегату охолоджуючої дії. В результаті отримуємо: повністю екологічний і безпечний для навколишнього середовища двигун; повністю економічне і недороге у виробництві паливо; мінімальну витрату масла; простоту конструкції; низьку вартість витратних матеріалів; збільшену потужність і ККД за рахунок вакууму.
Опис
Ключові слова
кафедра машин і обладнання технологічних процесів, двигун Стірлінга,, вакуумна герметичність,, охолоджувач примусової дії.
Бібліографічний опис
Баранов Ю. Використання двигуна Стірлінга для промислового видобування поліметалевих конкрецій в океані / Ю. Баранов, І. Косминський, М. Мельниченко // Підводні технології. Промислова та цивільна інженерія : міжнар. наук.-виробн. журнал / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; гол. ред. Михайло Сукач. – Київ : Ліра-К, - 2015. - №2. - С.53-57. - Бібліогр. : 8 назв.
Зібрання